برگزاری پنجمین جشنواره فیلم عمار در شهرستان

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : چهارشنبه ۱۷ دی ۹۳ - ۳:۱۲

  کد خبر : 27242

  برگزاری پنجمین جشنواره فیلم عمار در شهرستان

  دبیر جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی صومعه‌سرا گفت: پنجمین جشنواره فیلم عمار در صومعه‌سرا برگزار می‌شود.

  محمود یوسف‌زاده، در گفت‌وگو با خبرنگار واران نیوز اظهار کرد: پنجمین دوره جشنواره فیلم عمار در این شهرستان برگزار می‌شود.

  وی با بیان اینکه محوریت این جشنواره، عمار بر فرهنگ انقلاب اسلامی و افق جمهوری اسلامی ایران است، افزود: روح جشنواره عمار تقویت ارزشهای انقلاب اسلامی است که ارزشهای انقلاب را در قالب فیلم به شکل باور پذیر به مردم و نسل جوان می‌شناساند تا ماندگاری داشته باشد.

  دبیر جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی صومعه‌سرا با بیان اینکه جشنواره فیلم عمار با بیست فیلم کار خود را در اولین سالگرد حماسه ۹ دی شروع کرد، گفت: اکران مردمی یا اکران عمومی فیلم‌های این جشنواره نیز در مساجد، مدارس،دانشکده ها ،حوزه‌های علمیه، منازل شهدا، پایگاه‌های بسیج، سالن‌های نمایش و … با انواع وسایل نمایشی صورت می‌گیرد و اغلب فیلم‌هایی مناسب اکران برای همه گروه‌های سنی و اقشار جامعه هستند.

  یوسف‌زاده با بیان اینکه تا کنون اکراین فیلم‌های جشنواره عمار در مساجد شهرستان بوده است، تصریح کرد: تاریخ برگزاری سراسری جشنواره دی ماه هر سال است و بنابر فراخور هر شهرستان یک تاریخ برای اکران فیلم انتخاب می‌شود.

  وی خاطرنشان کرد:فیلم های منتخب این دوره ، دهه فجر امسال در صومعه سرا به اکران در می آید.

  دبیر جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی صومعه‌سرا اظهار کرد: افرادی که تمایل دارند در جشنواره فیلم عمار شرکت کنند می‌توانند فیلمنامه خود را به دبیر برگزاری جشنواره فیلم عمار در صومعه‌سرا ارائه دهند.

  یوسف‌زاده افزود: کسانی که می‌خواهند فیلمنامه خود را برای جشنواره فیلم عمار ارائه دهند باید به حمزه یوسف‌زاده، دبیر برگزاری جشنواره فیلم عمار که در کانون فرهنگی مسجد جامع صومعه‌سرا حضور دارد ارائه دهند و یا با شماره ۰۹۳۵۳۳۸۵۳۳۰تماس حاصل نمایند.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro