افتتاح آب شرب تعدادی روستای صومعه‌سرا در دهه فجر

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : شنبه ۲۰ دی ۹۳ - ۱۲:۴۰

  کد خبر : 27304

  افتتاح آب شرب تعدادی روستای صومعه‌سرا در دهه فجر

  فرماندار صومعه‌سرا با بیان اینکه آب شرب یکصدو شصت روستا و شهرستان صومعه‌سرا در دهه فجر افتتاح می‌شود، گفت: برای بهره‌برداری این پروژه بیش از ۱۰ میلیاردتومان اعتبار هزینه شده است.

  به گزارش واران نیوز، غلام‌حسین رجبی عصر امروز در نشست با خبرنگاران در فرمانداری این شهرستان اظهار کرد: آب شرب یکصدو شصت روستا و شهرستان صومعه‌سرا در دهه فجر افتتاح می‌شود.

  وی افزود: در مجموع برای بهره‌برداری این پروژه بیش از ۱۰ میلیاردتومان اعتبار هزینه شده است.

  فرماندار صومعه‌سرا با بیان اینکه پس از آب شرب، جمع آوری آب‌های سطحی در صومعه سرا در اولویت قرار دارد، گفت: شهرداری این شهرستان اقدامات خوبی در این راستا انجام داده است.

  رجبی با بیان اینکه پروژه فاضلاب صنعتی یکی از بزرگترین و مهمترین پروژه های شهرستان و استان است، تصریح کرد: برای اجرای این پروژه ۵۰۰ میلیارد وام از از محل اعتبارات بانک توسعه اسلامی پیش بینی شده که در صورت اجرایی شدن، در سه سال آینده به بهره برداری می‌رسد.

  وی با بیان اینکه ۱۱۰ کیلومتر از راه‌های روستایی این شهرستان در دست آسفالت است، خاطرنشان کرد: برای آسفالت این میزان از راه‌های روستایی اعتباری بالغ بر ۲۲ میلیارد تومان هزینه می‌شود.

  فرماندار صومعه سرا با بیان اینکه آسفالت مربوطه با قرار داد توافقی بین استاندار، معاون وزیر راه روستایی، مدیرکل راه وشهرسازی، فرماندار و معاونان استانداری امضا شده است، افزود: بیشترین میزان آسفالت به ترتیب اولویت در بخش تولمات، مرکزی و بخش میرزاکوچک است.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro