یادواره شهدا یک قدرت نرم در برابر هجمه‌های فرهنگی است

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : سه شنبه ۲۳ دی ۹۳ - ۳:۱۴

  کد خبر : 27344

  یادواره شهدا یک قدرت نرم در برابر هجمه‌های فرهنگی است

  فرمانده سپاه ناحیه صومعه‌سرا با بیان اینکه باید فضای جامعه و ناهنجاری‌های ان احساس شود، گفت: یادواره شهدا یک قدرت نرم در برابر هجمه‌های فرهنگی است.

  به گزارش واران نیوز، سرهنگ کیا عاشوری در جلسه ستاد برگزاری یادواره شهدا این شهرستان اظهار کرد: دشمن به دنبال این است مدیریت ادراک اجتماعی را از طریق ماهواره، اینترنت‌های خانگی و کافینت‌ها در دست بگیرد و ذهن و ضمیر جوانان و بچه‌ها را تسخیر کند.
  وی با بیان اینکه متاسفانه این فضا را بعضی از افراد احساس نمی‌کنند و چالش‌ها را در فضای جامعه نمی‌بینند، افزود: یادواره شهدا یک قدرت نرم در برابر هجمه‌های فرهنگی است.
  فرمانده سپاه ناحیه صومعه‌سرا گفت: ما نباید یادواره‌های شهدا را کم کنیم و اگر در بحث سخنران مشکلی است باید به آن رسیدگی شود.
  یادواره شهدا یک  کار عبادی و سیاسی است
  عاشوری با بیان اینکه حدو مرز برای یادواره شهدا مشخص نشود، تصریح کرد: یادواره شهدا یک  کار عبادی و سیاسی است ولی کار سیاسی در بحث جناح‌بندی که ترغیب و تضعیف کسی را داشته باشد نیست.
  وی با بیان اینکه نقص‌ها باید با همفکری برطرف شود، خاطرنشان کرد: برای یادواره شهدا نباید برخوردی عمل شود زیرا بازخورد خوبی ندارد و حرکت‌های انقلابی و فرهنگی باید خودجوش باشد.
  فرمانده سپاه ناحیه صومعه‌سرا با بیان اینکه مردم در یادواره شهدا حضور پررنگی دارند، اظهار کرد: در یادواره شهدا از همه احاد جامعه شرکت می‌کنند و حاضرند قسمتی از کار یادواره بر عهده انان باشد.
  عاشوری افزود: مسئولان باید مردم را به برگزاری پررونق‌تر یادواره‌ها تشویق کنند و هر منطقه‌ای که مایل به برگزاری یادواره‌ها هستند می‌توانند با همکاری مسئولان این امر را اجرایی نمایند.
  وی گفت: برگزاری یادواره‌های شهدا سبب تزریق فرهنگ جهاد و شهادت در جامعه می‌شود و نقشه‌ها و هجمه‌های دشمنان را نقش برآب و فضای جامعه را بیمه می‌کند.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro