جشن بزرگ انقلاب در مدارس تولمات برگزار می‌شود

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : سه شنبه ۲۳ دی ۹۳ - ۱۳:۳۱

  کد خبر : 27351

  جشن بزرگ انقلاب در مدارس تولمات برگزار می‌شود

  رئیس آموزش و پرورش تولمات با بیان اینکه جشن بزرگ انقلاب در مدارس تولمات برگزار می‌شود، گفت: نشست سیاسی، اجتماعی و پرسش و پاسخ در راستای مشکلات دانش‌اموزان در مدارس این شهر برگزار می‌گردد.

  محمد فرد اسماعیلی در گفت‌وگو با خبرنگار واران نیوز اظهار کرد: آموزش و پرورش یک نهاد فرهنگی و اجتماعی است که می‌تواند بر روی نوجوانان و جوانان تاثیرات مثبتی داشته باشد.

  وی با بیان اینکه پیروزی انقلاب اسلامی ایران مرهون مجاهدت‌ها و تلاش‌های مردم با هدایت‌های پیامبرگونه امام راحل(ره) است، افزود:  آموزش و پرورش به‌عنوان متولیان امر تعلیم و تربیت وظیفه دارد تا به نحو مطلوب آرمان‌های بلند امام راحل(ره) و شهدای انقلاب و هشت سال دفاع مقدس را به جوانان و نوجوانان معرفی کند.

  رئیس آموزش و پرورش تولمات با بیان اینکه در راستای شناخت دانش‌اموزان نسبت به انقلاب اسلامی و دستاوردهای ان این نهاد تمام تلاش خود را انجام می‌دهد، گفت: آموزش و پرورش تولمات برنامه‌های متنوعی در بخش‌های مختلف در دهه فجر امسال برگزار می‌کند.

  فرداسماعیلی تصریح کرد: همزمان با اولین روز دهه فجر زنگ انقلاب در مدارس تولمات به صدا در می‌آید که این امر به طور نمادین در مدرسه نرجس با حضور مسئولان برگزار می‌شود.

  وی خاطرنشان کرد: در دهه فجر امسال مسابقات فرهنگی، هنری و ورزشی با عنوان “جام فجر” در مدارس تولمات به وسیله دانش‌آموزان برگزار می‌شود.

  رئیس آموزش و پرورش تولمات با بیان اینکه جشن بزرگ انقلاب در مدارس تولمات برگزار می‌شود، اظهار کرد: نشست سیاسی، اجتماعی و پرسش و پاسخ در راستای مشکلات دانش‌اموزان در مدارس این شهر برگزار می‌شود.

  فرداسماعیلی افزود: دیدار با خانواده معظم شهدا و غبارروبی مزار شهدای مسجد جامع از دیگر برنامه‌های آموزش و پرورش تولمات در دهه فجر است.

  وی با بیان اینکه جشنواره غذا در مدارس تولمات برگزار می‌گردد، گفت: اداره اموزش و پرورش تولمات یک جشن بزرگ انقلاب با حضور مسئولان شهرستانی و استانی در سالن اجتماعات این نهاد در دهه فجر برگزار می‌کند.

  رئیس آموزش و پرورش تولمات تصریح کرد: مشارکت فعال فرهنگیان و دانش‌آموزان به صورت خودجوش در برنامه‌های دهه فجر سبب انتقال مفاهیم این دهه به نسل‌های جدید می‌شود.

  فرداسماعیلی خاطرنشان کرد: حضور پرشور و پررنگ فرهنگیان و دانش‌اموزان در راهپیمایی ۲۲ بهمن از مهمترین برنامه‌های این نهاد است که همه با هم در این راهپیمایی شرکت می‌کنند و جلوه‌ای زیبا را در سیمای تاریخ ثبت خواهند کرد و حماسه‌ای دیگر می‌آفرینند.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro