کشیدن کاریکاتور از پیامبر خدا جاهلیت مدرن است

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : شنبه ۲۷ دی ۹۳ - ۱۷:۴۴

  کد خبر : 27433

  کشیدن کاریکاتور از پیامبر خدا جاهلیت مدرن است

  امام جمعه صومعه‌سرا با بیان اینکه ما این اقدام کشیدن کاریکاتور موهن پیامبر اکرم(ص) را محکوم می‌کنیم، گفت: اهانت به پیامبر عظیم الشان اسلام از سوی هر نشریه باید محکوم شود.

  حجت‌الاسلام اسماعیلی صدیقی، در گفت‌وگو با خبرنگار واران نیوز در پی اقدام اهانت‌آمیز نشریه فرانسوی «شارل ابدو» به ساحت پیامبراکرم (ص)، اظهارکرد: دشمنان اسلام از هر طریقی در صدد جنگ با مسلمانان هستند.

  وی با بیان اینکه کشیدن کاریکاتور از پیامبری که مظهر کرامت و ادب است و آمده  تا آنچه را خداوند در ذات انسان گذاشته، بارور کند جاهلیت مدرن است افزود: امت اسلامی و مسلمان جهان باید با وحدت و انسجام و فریاد لبیک یا رسول‌الله دسیسه‌های دشمنان را خنثی کنند.

  امام جمعه صومعه‌سرا با بیان اینکه دشمنان با اهانت به ساحت مقدس پیامبر(ص) به فکر ضربه زدن به اسلام و مسلمین هستند، گفت: مدعیان حقوق بشر و دشمنان اسلام در واقع با ساخت و انتشار کاریکاتور پیامبر اکرم(ص)، کینه و عداوت خود را نسبت به دین مبین اسلام نشان دادند.

  صدیقی با بیان اینکه اهانت کنندگان ماهیت کثیف خود را به جهانیان نشان دادند، تصریح کرد: دشمنان اسلام برای ضربه زدن به اسلام و مسلمانان از هیچ جنایت و اهانتی فروگذار نیستند.

  وی با بیان اینکه مجله هتک حرمت به پیامبر(ص) در سه میلیون جلد و به زبان‌های مختلف به پنجاه کشور ارسال شده است، خاطرنشان کرد: باید همه مسلمانان از هر فرقه و مذهبی در مقابل این بی‌حرمتی قیام کنندو به هیچ کس اجازه ندهند که به اسلام و پیامبر آن توهین کنند.

  امام جمعه صومعه‌سرا با بیان اینکه ما  کشیدن کاریکاتور موهن پیامبر اکرم(ص) را محکوم می‌کنیم، اظهار کرد: اهانت به پیامبر عظیم الشان اسلام از سوی هر نشریه باید محکوم شود.

  صدیقی افزود: افرادی که دست به چنین اقدامات متوحشانه و بدوی می زنند باید در چارچوب قوانین آن کشورها شدیداً مورد ماخذه قرار گیرند.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro