افتتاح 14 واحد مسکونی در شهرستان به مناسبت دهه فجر

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : دوشنبه ۲۹ دی ۹۳ - ۱:۰۰

  کد خبر : 27447

  افتتاح ۱۴ واحد مسکونی در شهرستان به مناسبت دهه فجر

  مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) صومعه‌سرا با بیان اینکه چهارده واحد مسکونی مددجویی در این شهرستان افتتاح می‌شود، گفت: برای ساخت این واحدها بالغ بر یک میلیارد و نهصد و هفتاد و پنج میلیون ریال اعتبار هزینه شده است.

  علیرضا محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری واران نیوز ضمن گرامیداشت ایام الله دهه فجر اظهار کرد: ایام الله دهه فجر فرصت مغتنمی است که دستاوردهای انقلاب و نظام به مردم ارائه شود.

  وی افزود: در جلسه ستاد دهه فجر کمیته امداد که با حضور هشت دستگاه برگزار شد، تصمیم بر ان شد که برنامه های شاد و متنوع در این ایام برگزار گردد.

  مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) صومعه‌سرا گفت: ۱۴ واحد مسکونی مددجویی همزمان با دهه فجر در این شهرستان به بهره برداری می‌رسد.

  محمدی با بیان اینکه زیربنای هر واحد ۴۱ متر مربع است، تصریح کرد: برای ساخت این واحدهای مسکونی بالغ بر یک میلیارد و نهصد و هفتاد و پنج میلیون ریال اعتبار هزینه شده است.

  وی خاطرنشان کرد: کمیته امداد برای ساخت واحدهای مسکونی مددجویان از ۱۰ تا ۱۲ میلیون و ۵۰۰هزار تومان تسهیلات و از یک تا پنج میلیون تومان وام بلاعوض به مددجویان پرداخت می‌کند.

  مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) صومعه‌سرا گفت: ۱۲ طرح اشتغالزایی در دهه فجر افتتاح می‌شود که به هر متقاضی این طرح ۱۵ تا ۲۰ میلیون تومان تسهیلات پرداخت شده است.

  محمدی با بیان اینکه جشن بزرگ انقلاب را در روستای مرکیه برگزار می‌کنند، تصریح کرد: نمایشگاه طرح اشتغال، جشنواره غذاهای مخلی، مسابقات محلی، ویزیت رایگان و … از جمله برنامه هایی است که در این جشن برگزار می‌گردد.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro