بزرگترین مشخصه شهدا، دفاع با بصیرت از نظام است

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : دوشنبه ۲۹ دی ۹۳ - ۵:۳۱

  کد خبر : 27450

  بزرگترین مشخصه شهدا، دفاع با بصیرت از نظام است

  – فرمانده سپاه قدس استان گیلان گفت: بزرگترین وجه ممیزه و مشخصه شهدای والامقام، دفاع با بصیرت از اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

  واران نیوز:سردار هامون محمدی عصر یکشنبه در یادواره ۳۰ شهید والامقام روستای نوخاله و حومه تولمات شهرستان صومعه سرا اظهار کرد: ملت ایران هرگز اجازه نمی دهد آنچه میراث شهداست، معامله شود. 
  وی ادامه داد: نظام جمهوری اسلامی ایران به برکت خون شهدا دارای قابلیت هایی است که کشورهای استکباری را به هراس انداخته است. سردار محمدی تصریح کرد: انقلاب اسلامی در حال غربال کسانی است که منافع خود را بر آرمان های انقلاب ترجیح دادند.
  وی اظهار داشت: شهدای ما بزرگترین امتیازشان این بود که مغلوب دشمن نشدند و با بصیرت از اهداف نظام دفاع کردند.

  به گفته سردار محمدی؛ دشمن به فکر شکستن ایمان و اعتقادات ماست و همه در معرض امتحان الهی قرار داریم و این آزمون مربوط به یک زمان نیست.
  فرمانده سپاه قدس گیلان افزود: کسانی در این آزمون سربلند خواهند شد که دارای تفکر عمیق دینی باشند در غیر این صورت منحرف می شوند .
  وی با اشاره به اینکه شهدای ما با آگاهی شهادت را برگزیدند، گفت: روایات و خاطرات شهدا واقعیت هایی هستند که هنوز برای ما ملموس است و این بخاطر قداست جبهه و منطبق بودن قول و فعل و یا همان گفتار و رفتار رزمندگان ماست.
  وی تصریح کرد: نسل جوان ما باید نگاه عبرت آموز به فرهنگ شهادت داشته باشد زیرا انگیزه شهدا، الهی و پیرو مکتب عاشورا بوده است. سردار محمدی با اشاره به این که طول زندگی شهید فهمیده کم بود اما عرض زندگی اش همراه با درک بود، گفت: حسین فهمیده ها یک حقیقت واقعی برای نسل جوان ما هستند که با خون خود علیه ظلم ایستادگی کردند .

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro