گلباران جایگاه به شهادت رسیدن سه شهید انقلاب صومعه‌سرا

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : سه شنبه ۳۰ دی ۹۳ - ۰:۰۸

  کد خبر : 27521

  گلباران جایگاه به شهادت رسیدن سه شهید انقلاب صومعه‌سرا

  سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران صومعه‌سرا با بیان اینکه این شهرستان دارای پنج شهید انقلاب است، گفت: سه شهید در زمان انقلاب در همین شهرستان به شهادت رسیدند که در دهه فجر مکان به شهادت رسیدن این سه شهید با نصب بنر مشخص و گلباران می‌شود.

  محسن خلوص دهقان‌پور، در گفت‌وگو با خبرنگار واران نیوز اظهار کرد: اقتدار امروز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به برکت از خودگذشتگی‌های ایثارگران و خون پاک شهدا است.

  وی با بیان اینکه باید قدر شهدا را بدانیم و ادامه دهنده راه آنها باشیم، افزود: باید قدردان خانواده‌های معظم شهدا باشیم و در راستای رفع مشکلات آنها کوشا باشیم.

  سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران صومعه‌سرا با بیان اینکه گلزار شهدای صومعه‌سرا کامل است، گفت: چهار شهید مسجد جعفری که در سمت دیگر این مسجد دفن شده بودند، توسط بنیاد شهید شهرستان گلزار آنها ساماندهی شد و در دهه فجر افتتاح می‌گردد.

  خلوص دهقان پور تصریح کرد: صومعه‌سرا در زمان انقلاب پنج شهید را تقدیم کرد که سه شهید در این شهرستان به شهادت رسیدند که در دهه فجر مکان به شهادت رسیدن این سه شهید با نصب بنر مشخص و گلباران می‌شود.

  وی با بیان اینکه تندیس اولین شهید دانش‌آموز گیلان در دهه فجر به وسیله دانش‌آموزان و مسئولان گلباران می‌شود، خاطرنشان کرد: دیدار با خانواده معظم شهدا و ایثارگر، برگزاری مسابقات ورزشی، دعوت از خانواده معظم شهدا و جانبازان برای شرکت در نماز جمعه و راهپیمایی ۲۲ بهمن از جمله برنامه‌های این نهاد در دهه فجر است.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro