برگزاری یادواره اولین شهید دانش آموزی انقلاب گیلان در صومعه سرا

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : سه شنبه ۳۰ دی ۹۳ - ۲:۳۸

  کد خبر : 27524

  برگزاری یادواره اولین شهید دانش آموزی انقلاب گیلان در صومعه سرا

  رئیس آموزش و پرورش صومعه‌سرا گفت: با حضور معاون وزیر یادواره اولین شهید دانش‌آموز انقلاب گیلان در این شهرستان برگزار …

  رئیس آموزش و پرورش صومعه‌سرا گفت: با حضور معاون وزیر یادواره اولین شهید دانش‌آموز انقلاب گیلان در این شهرستان برگزار می‌شود.
  به گزارش واران نیوز، مجید آلیانی ظهر امروز در جلسه ستاد برگزاری دهه فجر در فرمانداری این شهرستان اظهار کرد: شهید برشنورد، اولین دانش‌آموز شهید در استان گیلان است.
  وی با بیان اینکه شهید مذکور صومعه‌سرایی است، افزود: به همین مناسبت یادواره اولین شهید دانش‌آموز انقلاب با حضور معاون وزیر در صومعه‌سرا برگزار می‌شود.
  رئیس آموزش و پرورش صومعه‌سرا با بیان اینکه این نهاد حجم گسترده ای از نوجوانان و جوانان را در خود دارد، گفت: ۱۵۰ مدرسه در شهرستان فعال هستند که در همه مدارس برنامه‌های جشن انقلاب برگزار می‌شود.
  آلیانی تصریح کرد: دهه فجر در مدارس صومعه‌سرا با صبحگاه مشترک و زنگ انقلاب در دوازدهم بهمن برنامه‌های خود را آغاز می‌کند.
  وی خاطرنشان کرد: در دهه فجر امسال دو مدرسه با اعتبار بالغ بر ۳۰ میلیارد ریال افتتاح می‌شود.
  در ادامه مسئول فرهنگی سپاه ناحیه صومعه‌سرا اظهار کرد: سپاه صومعه‌سرا برنامه‌های متنوعی را در دهه فجر در سطح شهرستان برگزار می‌کند.
  فروهر با بیان اینکه برگزاری جشن انقلاب در حوزه ها و پایگاه‌های مقاومت را در دهه فجر دارند، افزود: در ایام دهه فجر ۱۰ یادواره شهدا در سطح شهرستان وروستاها برگزار می گردد.
  وی با بیان اینکه در زمان مذکور ۱۰ نشت بصیرتی با موضوع مضرات ماهواره و دجال واره برگزار می‌شود، گفت: رژه موتوری، گلباران و غبارروبی مزار شهدا، دیدار با خانواده معظم شهدا و جانبازان از جمله برنامه های این ناحیه است.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro