راهپیمایی مردم گیلان در اعلام نفرت از هتاکان حریم نبوی روز جمعه سوم بهمن

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : پنج شنبه ۲ بهمن ۹۳ - ۳:۰۲

  کد خبر : 27618

  راهپیمایی مردم گیلان در اعلام نفرت از هتاکان حریم نبوی روز جمعه سوم بهمن

  به گزارش واران نیوز به نقل از فارس، حجت‌الاسلام مجتبی اشجری عصر امروز در نشست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان …

  به گزارش واران نیوز به نقل از فارس، حجت‌الاسلام مجتبی اشجری عصر امروز در نشست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان با محکوم کردن اهانت نشریه فرانسوی به ساحت مقدس پیامبر مکرم اسلام (ص) اظهار کرد: هتک حرمت به ساحت متبرک رسول گرامی اسلام (ص) از سوی هر کشور، سازمان، نشریه و رسانه‌ای محکوم است.

  وی با بیان اینکه اگر کسی به بهانه آزادی بیان به باور مسلمانان اهانت کند با مشت کوبنده مسلمانان مواجه می‌شود، تصریح کرد: امروز سکوت در برابر حرمت‌شکنی سخیفانه نشریه‌ای که با پشتوانه صهیونیست‌ها به اجرای پروژه شکاف بین مسلمانان می‌پردازد خیانت به قرآن و رسول گرامی اسلام است.

  رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان اسلام هراسی و سرکوب ملل مسلمان در جهان را از اهداف توهین نشریه صهیونیستی فرانسوی به پیامبر مکرم اسلام دانست.

  وی افزود: دولت فرانسه به بهانه آزادی بیان اجازه هتک حرمت به مقدسات میلیاردها مسلمان را به خود داده در حالی که هیچ‌کدام از نویسندگان و طنزپردازان اروپایی بر اساس دستور قضایی این کشور حق ندارند درباره هولوکاست سخن بگویند.

  به گفته اشجری، دیرزمانی نیست که که یکی از نویسندگان طنزپرداز با نوشته‌ای درباره یکی از فرزندان رئیس جمهور فرانسه مورد موأخذه قرار گرفت و این نویسنده از سوی نشریه اخراج شد.

  وی از راهپیمایی مردم گیلان در اعلام انزجار و نفرت از هتاکان حریم نبوی روز جمعه سوم بهمن ماه امسال پس از اقامه نماز عبادی سیاسی جمعه خبر داد.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro