اعتراض شدید امام جمعه صومعه‌سرا به تغییر فرماندار این شهرستان

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : جمعه ۳ بهمن ۹۳ - ۱۸:۰۹

  کد خبر : 27672

  اعتراض شدید امام جمعه صومعه‌سرا به تغییر فرماندار این شهرستان

  امام جمعه صومعه‌سراربا بیان اینکه صومعه‌سرا یک شهر سیاسی است، گفت: تغییر سه فرماندار در کمتر از سه سال خوشایند شهرستان نیست و به استاندار توصیه می‌شود در این راستا تجدید نظر کند.

  به گزارش واران نیوز: حجت‌الاسلام اسماعیل صدیقی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه ضمن اشاره به اینکه ،در سه سال اخیر سه فرماندار در شهرستان تغییر کرده است گفت:  تا فرمانداری می‌خواهد شهرستان را به خوبی بشناسد و کار برای صومعه‌سرا انجام دهد تغییر می‌کند و در این راستا فقط مردم  شهرستان هستند که ضرر می‌کنند

  امام جمعه صومعه سرا ضمن درخواست تجدید نظر استاندار در رابطه با تغییر فرماندار گفت: مردم صومعه سرا با داشتن ۵۰۰ شهید والا مقام حقشان نیست که اینگونه با آنها برخورد شود و در طول سه سال سه فرماندار تغییر کند.

   

  وی با بیان اینکه اگر قرار بود فرماندار کنونی صومعه‌سرا بعد از یکسال بازنشست شود چرا وی را برای این شهرستان انتخاب کردند و فکر این امر را نکردند، خاطرنشان کرد: در این مدت فرماندار تا بخواهد تمام روستاها و شهرهای این شهرستان را بشناسد یکسالش تمام می شود.

   

  صدیقی با اشاره به انتخابات حساس پیش رو تاکید کرد: صومعه سرا شهرستان سیاسی بوده و هست، از قدیم گروه ها و جناح های مختلفی در آن وجود داشته و برای برگزاری انتخابات نیاز به یک فرمانداری است که تجربه کافی داشته باشد نه کسی که تا کنون کار وزارت خانه ایی و یا هیچ کار انتخابانی انجام نداده است

   

  وی با بیان اینکه معاون فرماندار صومعه‌ سرا هم هیچگونه کار انتخاباتی نکرده، گفت: بخشداران مرکزی و گوراب زرمیخ این شهرستان هم کار انتخاباتی انجام نداده اند، با این تفاسیر که نه فرماندار، معاونش و دوبخشدار  هیچکدام کار انتخاباتی نمی‌دانند چطور می‌توانند انتخابات پیش رو را آن هم در صومعه‌سرا کنترل کنند.

  امام جمعه صومعه‌ سرا تصریح کرد: جوابگوی مردم در این صورت چه کسی می‌تواند باشد و به جد از استاندار می‌خواهیم که تجدید نظر کند و نماینده صومعه سرا هم در این جهت به جد وارد شود و این کار را سر و سامان دهند تا شهرستان ضرر نکند.

  يک ديدگاه

  1. مردم شریف صومعه سرا قدردان اقای صدیقی باشید ایشان ضمن اینکه دانشمند برجسته هستند بسیار دلسوز مهربان مردمی پرتلاش و …….. زبانم قاصر از بیان خصائل شخصی ایشان و خانواده محترمش است وجود ایشان در شهرتان از نعمات الهیست قدرش را بدانید . . کلاچای رمضانی

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro