افتتاح 63 پرووژه عمرانی با اعتباری بیش از 303 میلیارد ریال در شهرستان

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : شنبه ۴ بهمن ۹۳ - ۵:۱۷

  کد خبر : 27685

  افتتاح ۶۳ پرووژه عمرانی با اعتباری بیش از ۳۰۳ میلیارد ریال در شهرستان

  فرماندار صومعه‌سرا گفت: همزمان با دهه فجر ۶۳ پروژه عمرانی این شهرستان با اعتبار ۳۰۳ میلیارد و ۳۰۵ میلیون ریال به بهره برداری می‌رسد.

  غلام‌حسین رجبی در گفت‌وگو با خبرنگار واران نیوز اظهار کرد: همزمان با دهه فجر ۶۳ پروژه عمرانی این شهرستان با اعتبار ۳۰۳ میلیارد و ۳۰۵ میلیون ریال به بهره برداری می‌رسد.

  وی با بیان اینکه انقلاب ما ادامه دهنده راه انبیا(ع) بوده است، افزود: امروزه افتخار ما بر این امر است که انقلابمان منادی آزادی خواهی در جهان شده است.
  فرماندار صومعه‌سرا با بیان اینکه برنامه‌های دهه فجر در شهرستان باید با شکوه تمام برگزار شود، گفت: باید از ظرفیت مردم در برنامه‌های دهه فجر بهره برد.

  رجبی با بیان اینکه این دهه فرصت مناسبی است که دستاوردهای نظام به جوانان انتقال داده شود، تصریح کرد: تمامی مسئولان شهرستانی باید با تلاش و هم‌افزایی هر چه تمام‌تر توانمندیها و خدمات نظام را به گوش آحاد مردم برسانند.

  وی خاطرنشان کرد: علاوه بر افتتاح پروژه‌های عمرانی برنامه‌های فرهنگی، ورزشی و هنری بسیاری در این دهه دراین شهرستان برگزار می‌شود.

  فرماندار صومعه‌سرا گفت: برگزاری زنگ انقلاب، گلباران و غبارروبی مزار شهدا، دیدار با خانواده معظم شهدا، برگزاری جشن‌های انقلاب در مساجد و کانون های مذهبی، برگزاری مسابقات ورزشی و … از جمله برنامه های این نهاد در دهه فجراست.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro