برگزاری اولین یادواره شهدای جهادگر در صومعه‌سرا

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : یکشنبه ۵ بهمن ۹۳ - ۴:۴۶

  کد خبر : 27756

  برگزاری اولین یادواره شهدای جهادگر در صومعه‌سرا

  فرماندار صومعه‌سرا گفت: اولین یادواره شهدای جهادگر با سخنرانی آیت‌الله عالمی در این شهرستان همزمان به دهه فجر برگزار می‌شود.

  به گزارش واران نیوز، غلام حسین رجبی امروز در نشست با خبرنگاران کاروان خبری فجر گیلان ضمن گرامیداشت دهه فجر اظهار کرد: خبرنگاران سربازان گمنام هستند که در جامعه تلاش می‌کنند.

  وی با بیان اینکه صومعه سرا اولین شهرستان در غرب گیلان است که مورد استقبال کاروان فجر قرار گرفته است، افزود: صومعه‌سرا شهری با ید طولانی سیاسی و با شکوفایی فرهنگی است که ۵۶ درصد تالابی که به فراموشی سپرده شده در آن است.

  فرماندار صومعه‌سرا با بیان اینکه رسانه ها بام فرهنگ هر جامعه هستند، گفت: اصحاب رسانه باید فرهنگ جامعه را به جایی بکشانند که قانون مداری در آن رعایت شود.

  رجبی با بیان اینکه صومعه سرا شهرستان با پتانسیلی است، تصریح کرد: باید از ظرفیت ها استفاده و تلاش مضاعف برای توسعه روزافزون آن شود.

  وی با بیان اینکه در دهه فجر ۷۰ پروژه عام المنفعه در این شهرستان افتتاح می‌شود، خاطرنشان کرد: این پروژه ها با اعتبار بالغ بر ۵۸۳ میلیارد و ۱۴۶ میلیون و ۶۰۰ هزار ریال به بهره برداری می رسند.

  فرماندار صومعه سرا با بیان اینکه بالاترین پروزه این شهرستان آب شرب بهداشتی این شهرستان است، اظهار کرد: طبق بررسی های انجام شده این آب از بهترین آبهای سطح استان گیلان است.

  رجبی با بیان اینکه بیش از ۲۷۳ برنامه فرهنگی، هنری و ورزشی در دهه فجر در شهرستان برگزار می شود، افزود: جشنواره بومی و محلی، افتتاحیه جشن های روستایی از اهم این برنامه ها است.

  وی با بیان اینکه یادواره ۲۳ شهید والامقام اسپند برگزار می گردد، گفت: اولین یادواره شهدای جهادگر صومعه سرا با سخنرانی آیت الله عالمی در این شهرستان برگزار می ود.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro