424 خانوار مددجوی صومعه‌سرا از بیمه‌های اجتماعی بهره‌مند شده‌اند

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : جمعه ۱۰ بهمن ۹۳ - ۱۷:۰۴

  کد خبر : 27849

  ۴۲۴ خانوار مددجوی صومعه‌سرا از بیمه‌های اجتماعی بهره‌مند شده‌اند

  مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) صومعه سرا گفت: امسال ۴۲۴ خانوار تحت حمایت کمیته امداد از بیمه‌های اجتماعی بهره‌مند شده‌اند که در این راستا دو میلیارد و نهصد و نود و چهار میلیون و هفتصد هزار و چهارصد و دو ریال اعتبار هزینه شده است.

  علیرضا محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار واران نیوز اظهار کرد: یکی از مولفه‌های اصلی کمیته امداد توانمندسازی نظام سلامت جامعه هدف است.

  وی با بیان اینکه از ضروری ترین برنامه‌های کمیته امداد رسیدگی به سلامت و درمان مددجویان است، افزود: به مددجویان تحت پوشش اموزش‌های در راستای نظام سلامت خود و خانواده داده می‌شود.

  مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) صومعه سرا گفت: در این راستا آموزش‌های متفاوتی در قالب سلامت، هدیه بهداشتی و سبدغذایی مسلولین به مدجویان داده شده است.

  محمدی تصریح کرد: برای اموزش مذکور بالغ بر هشتاد و یک میلیون و چهارصد و پنجاه هزار ریال اعتبار هزینه شده است.

  وی به عملکرد ده ماهه این نهاد در قالب بهداشت و درمان اشاره و خاطرنشان کرد: امسال ۴۲۴ خانوار تحت حمایت کمیته امداد از بیمه‌های اجتماعی بهره‌مند شده‌اند که در این راستا دو میلیارد و نهصد و نود و چهار میلیون و هفتصد هزار و چهارصد و دو ریال اعتبار هزینه شده است.

  مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) صومعه‌ سرا اظهار کرد: همچنین در مدت مذکور در بحث ایاب و ذهاب، حق نگهداری بیماران و سالمندان، پوشینه و … ۷۰۳میلیون و سی هزار و سیصد و سی و شش هزار ریال هزینه شده است.

  محمدی افزود: برای بیمه خدمات درمانی مددجویان شهری بالغ بر ۸۴۳ میلیون و ۴۹۴ هزار و ۵۹۷ هزار ریال اعتبار هزینه شده است.

  وی با بیان اینکه در ۱۰ ماهه سال جاری هشتصد و هشتاد و سبد غذایی در بین نود کودک زیر شش سال مبتلا به سوء تغذیه توزیع شده است، خاطرنشان کرد: ارزش ریالی این میزان سبد کالا پانصد و سی میلیون و چهارصد و شصت و نه هزار و چهل و چار هزار بوده است.

  دیدگاه ها غیر فعال شده اند

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro