عقب نشینی از اصول مصداق بارز بی غیرتی دینی است/اجازه نخواهیم داد به بهانه انتقاد از یادواره شهدا،تسویه حساب حزبی نمایند!

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : سه شنبه ۱۴ بهمن ۹۳ - ۲۳:۵۹

  کد خبر : 28059

  عقب نشینی از اصول مصداق بارز بی غیرتی دینی است/اجازه نخواهیم داد به بهانه انتقاد از یادواره شهدا،تسویه حساب حزبی نمایند!

  در اولین روز از دهه مبارک فجر مراسم جشن انقلاب در مسجد صاحب الزمان تازه آباد با سخنرانی سرهنگ علی توشه فرمانده سپاه ناحیه فومن برگزار شد.

   

  به گزارش واران نیوز به نقل  از بهجت نیوز ؛ این مراسم که به همت حوزه بسیج رودپیش برگزار شده بود با سخنرانی سرهنگ علی توشه ادامه یافت.

  فرمانده سپاهـ ناحیه فومن در این مراسم با اشاره به اینکه دشمنان انقلاب در سه دهه گذشته از انقلاب اسلامی به انواع دسیسه ها سعی در متوقف کردن حرکت نظام و صدور انقلاب داشتند گفت : خوشبختانه نظام اسلامی با مدیریت امام زمان (عج) و رهبری جامعه اسلامی از این توطئه ها به سلامت عبور کرده است.

  وی رمز ماندگاری حکومت را مردمی بودن و حفظ وحدت کلمه دانست و افزود: دشمنان وبه ویژه استکبار در سالهای اخیر تمام تلاش خود را برای براندازی انجام داده اند و این پیروزی در برابر دشمنان از جانب خداوند و از توفیقات الهی است.

  سرهنگ توشه با بیان اینکه انگیزه مردم از انقلاب سال ۵۷ ، انگیزه دینی و الهی بود گفت : بی توجهی و عقب نشینی از اصل و اساس انقلاب که ایدئولوژی و دین مبین اسلام ، مصداق بارز بی غیرتی دینی است.

  وی ادامه داد : برخی به بهانه انتساب بر خانواده شهدا و یا لباس روحانیت حامی عقب نشینی از اصول میشوند که این دست افراد بی غیرت ترند.

  وی در پایان گفت : اجازه نخواهیم داد که این افراد با علم و چشم بسته حقیر خود انتقاد از یادواره شهدا را محلی برای تسویه حساب های حزبی تبدیل نمایند.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro