فرماندارصومعه سرا: بسیج بسترساز پیشرفت و اقتدار ایران اسلامی است

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : سه شنبه ۲۳ آبان ۹۱ - ۰:۳۰

  کد خبر : 2810

  فرماندارصومعه سرا: بسیج بسترساز پیشرفت و اقتدار ایران اسلامی است

  به نوشته واران نیوز به نقل از ایرنا» ˈکریم شعبانیˈ روز دوشنبه در این نشست اظهار کرد: امروز بسیج در …

  به نوشته واران نیوز به نقل از ایرنا»

  ˈکریم شعبانیˈ روز دوشنبه در این نشست اظهار کرد: امروز بسیج در کشور به عنوان یک تشکیلات همه جانبه و خدمتگزار به مردم قلمداد می‌شود.

  وی، فعالیت‌های بسیج در جبهه سازندگی و علمی را عمیق‌تر از گذشته عنوان کرد و گفت: اقدامات این نهاد مردمی قابل تحسین است؛ چرا که شهرها و روستاهای کشور هم اکنون با ابتکار و فعالیت بسیجیان ادامه دارد.

  وی با اشاره به تشکیل بسیج مستضعفین در آذرماه سال ۵۸ به دستور امام خمینی(ره)افزود: جامعه بسیجی کشور در طول هشت سال دفاع مقدس با فداکاری ها و از خودگذشتگی ها موجب شکست دشمن شد و اکنون هم در مقابل دشمنان با تمام وجود ایستادگی کرده و مانع از تحقق اهداف سلطه‌ طلبانه آنان شده است.

  شعبانی، پیشرفت های کنونی ایران اسلامی در بخش های گوناگون را ناشی از گسترش باور و روحیات بسیج دانست و گفت: تمامی نیروهای مخلص نظام جمهوری اسلامی ایران در قالب های مختلف بسیج ساماندهی و سازماندهی شده اند و از وجود و توانایی های آنها در راستای تحقق اهداف نظام استفاده می شود.

  وی، با تاکید بر حضور همه قشرها در عرصه های فرهنگی برای مقابله با شبیخون و جنگ نرم دشمنان بیان کرد: بسیج امروز شرایط مناسبی برای حضور حداکثری عموم مردم به منظور مقابله با تهاجم فرهنگی فراهم کرده است.

  شعبانی یادآور شد: در تمامی فتنه های دشمن علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی، بسیج با قدرت وارد شده و آن را خنثی کرده است؛ و این نیرو یک سرمایه ارزشمند برای نظام اسلامی به شمارمی رود.

  وی با اشاره به توانمندی های بسیج در عرصه های مختلف سیاسی، علمی، نظامی و اقتصادی ادامه داد: توسعه و پیشرفت کشور در گرو تفکر و روحیه بسیجی است؛ که انتظار می رود مسوولان به این امر توجه ویژه داشته باشند.

  فرماندار صومعه سرا، در ادامه جنگ اقتصادی دشمن را مهمترین محور فعالیت استکبار در شرایط کنونی دانست و گفت: آنها در جنگ نظامی، تروریستی و سیاسی شکست خورده‌اند و اکنون تمام توانشان را به کار گرفته اند تا در نشستی مثل اجلاس عدم تعهد موفقیت نداشته باشیم که در نهایت مایوس شدند.

  شعبانی با بیان اینکه هم اکنون در همه عرصه‌ها تحریم‌ها را به فرصت تبدیل کرده‌ایم، بیان کرد: در این خصوص نیز بسیج درصدد است، تحریم‌های اقتصادی را به فرصت تبدیل کند.

  وی ادامه داد: در این خصوص، آموزش و ترویج اقتصاد مقاومتی از سوی مقام معظم رهبری بیان شد که مورد استقبال بسیاری از اقتصاددانان قرار گرفت و از طرف بسیج نیز دسته‌بندی و نمونه‌های عملی آن جمع بندی شد.

  شعبانی یادآورشد: با اجرای کامل دستورات مقام معظم رهبری در نهایت نشان خواهیم داد که ملت ایران شکست‌ناپذیر و بسیجی و الهام گرفته از مکتب ابا عبدالله الحسین(ع)است، که هیچگاه در برابر ابر قدرت‌ها تسلیم نخواهد شد.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro