ملت ما نخواهند گذاشت عظمت انقلاب در مقابل لبخند دشمنان شکسته شود

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : جمعه ۱۷ بهمن ۹۳ - ۱:۲۹

  کد خبر : 28105

  ملت ما نخواهند گذاشت عظمت انقلاب در مقابل لبخند دشمنان شکسته شود

  به گزارش واران نیوز: رئیس مجمع عالی بسیج گیلان در یادواره  شهدای لیفشاگرد بخش تولمات  به اقدامات حضرت امام خمینی …

  به گزارش واران نیوز: رئیس مجمع عالی بسیج گیلان در یادواره  شهدای لیفشاگرد بخش تولمات  به اقدامات حضرت امام خمینی برای شکل گیری انقلاب  اشاره کرد وافزود : اتحاد ملت ایران به فرمان  معمار انقلاب طومار ۲۵۰۰ ساله رزیم پهلوی را در هم پیچید .
  سردار نظر علی علیزاده افزود : بزرگترین اقدام امام  احیاء اسلام در درون افرادجامعه بود و بزرگتر از آن این بود که مردم این مساله را درک کردند  وبه دور ولایت ورهبری حلقه زدند .
  وی با اشاره به اینکه سلاح امام برای بیداری  جامعه کاغذ وقلم  بود افزود :  مردم شعار استقلال آزادی ، جمهوری  اسلامی  را سردادند و خواستار حکومت اسلامی بر مبنا اسلام ناب محمدی  شدند .
  رئیس مجمع عالی بسیج گیلان اظهار داشت :  ملت ایران در راه انقلاب پای فرهنگ رشادت  و شهادت  ایستادگی کرده اند و آرمان های انقلاب را زنده نگه خواهند داشت .
  وی افزود : در طول تاریخ  اسلام  و انقلاب حاکمیت را از آن   اسلام و بعد آن در مراجع  می دانند  و این امر تداوم خواهد داشت .
  علیزاده  با اشاره به اینکه  امام خمینی در سال ۵۷ بیداری اسلامی را  در ایران بوجود آورد افزود : در رژیم پهلوی حاکمیت حکم فرما برجامعه مبتنی بر  حکومت اسلامی نبود  و امام خمینی الگو اسلامی  و حاکمیت  اسلام را به جامعه برگرداند
  وی افزود : انقلاب ما ضربات بردشمن وارد کرد که زانوهایشان می لرزد از این رو از هیچ دسیسه ای و روشی برای لطمه زدن به انقلاب فرو گذاری نخواهند کرد .
  رئیس مجمع عالی بسیج گیلان دشمنی دشمن را صد در صد  دانست و افزود :ملت ما نخواهند گذاشت عظمت انقلاب ما و حرمت خون شهدای مادر مقابل نیشخند دشمنان شکسته شود .
  وی با اشاره به اینکه در طی سی و شش سال از انقلاب دشمن همواره سعی کرده است که مردم را از نظام و از ولایت جدا سازد افزود : دشمن  ایمان و اراده و مقاومت  ملت  ایران  را هدف قرار داده و به خیال خود با تحریم و فشار می تواند درهمه عرصه ها اسلام را بشکند  که این آرزو را به گور خواهند برد .
  سردار نظر علی علیزاده اظهار داشت : به برکت خون پاک شهدا  و در سایه ولایت فقیه  دشمن جرات دست درازی به سوی ملت نخواهد داشت .
  به گزارش خبرنگارما ، دراین مراسم حاضرین با اجرای مداحی یاد  و خاطره حضرت آیت  الله احسانبخش  و چهار شهید این روستا را گرامی داشتند.

  گزارش تصویری:

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro