مردم ایران در جریان پیروزی انقلاب، بزرگترین مجاهدت ها را آفریدند

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : یکشنبه ۱۹ بهمن ۹۳ - ۲:۱۳

  کد خبر : 28143

  مردم ایران در جریان پیروزی انقلاب، بزرگترین مجاهدت ها را آفریدند

  واران نیوز به نقل از ایرنا:  رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان گفت: مردم همیشه در صحنه ایران، در …

  واران نیوز به نقل از ایرنا:  رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان گفت: مردم همیشه در صحنه ایران، در جریان پیروزی انقلاب، بزرگترین مجاهدت ها را آفریدند.

  به گزارش خبرنگار ایرنا، حجت الاسلام و المسلمین مجتبی اشجری جمعه شب در یادواره شهدای روستای گوراب تولم شهرستان صومعه سرا اظهار داشت: شهدا با تیر عشق خدا به شهادت رسیدند و زنده و دارای حیات هستند.

  وی افزود : شهدا مالک بهشت شده اند و مقام شفاعت به عنوان پاداش به آن ها داده شده است.

  رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان با بیان اینکه ما در نماز خود به شهدا سلام می دهیم زیرا شهدا زنده اند، گفت: ما برای ابد و تا قیام قیامت، مدیون و وامدار شهدا هستیم و نمی گذاریم کسی پا بر خون شهدا بگذارد.

  وی تصریح کرد: اینکه ابرقدرت هایی دنیا اکنون بر سر میز مذاکره با ایران می نشینند، نشاندهنده این است که امروز ایران اسلامی دارای قدرت و عظمتی است که انقلاب را به کشورهای همسایه صادر می کند.

  رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان در بخش دیگری از سخنانش گفت: امام خمینی در راه خود ایمان و هدف داشت و مردم ایران هم بزرگترین صحنه ها و مجاهدت ها را آفریدند.

  حجت الاسلام اشجری مردم را حامیان اصلی نظام اسلامی و ولایت برشمرد و اظهار داشت: مردم ایران، بصیر و همیشه در صحنه هستند و به خوبی می دانند که باید براساس تعالیم قرآن در مقابل دشمن پایدار بمانند.
  گزارش تصویری از مراسم:

  .

  .

  .

  .

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro