بهره‌بر‌داری از دو پروژه عمرانی در صومعه‌سرا

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : یکشنبه ۱۹ بهمن ۹۳ - ۱۶:۲۳

  کد خبر : 28181

  بهره‌بر‌داری از دو پروژه عمرانی در صومعه‌سرا

  همزمان با هشتمین روز دهه فجر دو پروژه عمرانی در صومعه‌سرا به بهره‌برداری رسید.

  به گزارش واران نیوز، همزمان با هشتمین روز دهه فجر دو پروژه عمرانی در صومعه‌سرا ببا حضور مسئولان این شهرستان به بهره‌برداری رسید.
  مرتضی شهبازی، بخشدار مرکزی صومعه‌سرا در حاشیه افتتاح دهیاری پاسکه اظهار کرد: برای ساخت این دهیاری سیصد میلیون ریال اعتبار هزینه شده است.
  وی با بیان اینکه بیست و سه میلیون تومان از این اعتبارات توسط استانداری تامین شده است، افزود: مابقی اعتبارات از طریق عوارض ارض روستایی و اهدای سند مالکیت این روستا تامین گشته است.
  بخشدار مرکزی صومعه‌سرا با بیان اینکه زیربنای دهیاری پنجاه متر مربع است، گفت: جمعیت روستا پانصدنفر است.
  شهبازی با بیان اینکه بخش مرکزی این شهرستان دارای هشتاد و پنج روستا است، تصریح کرد: با افتتاح این دهیاری، هفتادو یک روستای آن دارای دهیاری و ساخت شش دهیاری دیگر در دست اجرا است.

  .

  .


  افتتاح ۱ باب جایگاه سی ان جی درمنطقه ضیابر
  عمادصفری، رئیس شرکت نفت صومعه‌سرا خاطرنشان کرد:  پروژه سی.ان.جی ضیابر یک ماه است که به بهره‌برداری رسیده و امروز افتتاح شد.
  وی با بیان اینکه کمپرسورهای  CNG دارای ظرفیت دوهزار است، اظهار کرد: این جایگاه دارای چهار دیسپنسر و هشت نازل است.
  رئیس شرکت نفت صومعه‌سرا با بیان اینکه با افتتاح این جایگاه برای پنج نفر به صورت مستقیم اشتغالزایی شده است، افزود: کل تجهیزات این جایگاه به صورت رایگان از طرف دولت تامین شده است.
  صفری با بیان اینکه مساحت جایگاه CNG دو هزار و دویست و سی متر مربع است، گفت: بیش از دو میلیارد تومان اعتبار برای این جایگاه هزینه شده است.

  .

  .

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro