33 سال صومعه سرا در اختلاف بین مسئولان سوخت

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : پنج شنبه ۲۳ بهمن ۹۳ - ۵:۰۰

  کد خبر : 28337

  ۳۳ سال صومعه سرا در اختلاف بین مسئولان سوخت

  نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ۳۳ سال صومعه سرا در اختلاف بین مسئولان سوخت، گفت: در این سه سال اخیر در شهرستان آرامش برپا شده است و وحدت بین مسئولان و مردم به خوبی مشاهده می گردد.

  به گزارش واران نیوز، حمیدرضا خصصی ثانی در راهپیمایی ۲۲ بهمن اظهار کرد: دهه فجر یادآور فداکاری‌ها و رشادت‌های ملت بزرگ ایران به رهبری امام راحل است.

  وی افزود: اولین هدف امام خمینی(ره) در راهبری انقلاب اسلامی تاسیس حکومت مردم سالاری دینی بود که این امر در تاریخ سیاسی جهان بی نظیر است.

  نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی گفت: ایران اسلامی با از دست دادن هزاران جوان که به شهادت رسیدند تمام قد در برابر توطئه‌های دشمنان ایستادگی می نماید.

  خصوصی با بیان اینکه اوباما باید به روشنی دریابد ملت ایران هرگز حقارت را نمی‌پذیرد، تصریح کرد: عملیات هوشمندانه حزب الله در راستای اقدامات رژیم صهیونیست افتخار آمیز است.

  وی خاطرنشان کرد: خاورمیانه جولانگاه تفرقه افکتی مستکبران جهان نیست بلکه جایگاه نعره شیرانی از بیشه دین و توحید و اسلامیت است.

  نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: امروز با رهبری ولی فقیه زمان و با اتحاد مردم با تسهیلات قوی و با بیداری و هوشیاری کامل در برابر فتنه گران شرق و غرب ایستاده ایم.

  خصوصی با بیان اینکه ۵۰درصد از درآمد کشور به نفت وابسته بود، افزود: عربستان با همدستی آمریکا درصدد است نفت را به زیر ۲۰ دلار بکشاند.

  وی با بیان اینکه در ایران اسلامی در خدمت به مردم کوتاهی نمی شود، گفت: سال گذشته از تملک و دارایی برای صومعه سرا هفت میلیارد و نیم اعتبار اخذشد.

  تزریق ۱۵۰میلیارد تومان اعتبار برای صومعه سرا

  نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی با بیان این مطلب تصریح کرد: امسال بیش از ۱۵۰ میلیارد تومان برای صومعه سرا اعتبار تزریق شده است.

  خصوصی خاطرنشان کرد: مردم صومعه سرا سی و پنج سال در آرزوی داشتن آب سالم به سر می بردند ولی در سی و ششمین سال پیروزی انقلاب اسلامی این آرزوی مردم محقق شد و جشن آب سالم گرفتند.

  وی اظهار کرد: ۱۱۵ میلیارد تومان وام از کشور جده برای اصلاح آب فاضلاب بهداشتی صومعه سرا در یافت شده که کلنگ آن در سال ۹۴ زده می‌شود و تا پایان سال ۹۶ این پروژه به اتمام می رسد.

  نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی افزود: این عملکردها نشان از حمایت دولت و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از مردم دارد.

  خصوصی با بیان اینکه ۳۳ سال صومعه سرا در اختلاف بین مسئولان سوخت، گفت: در این سه سال اخیر در شهرستان آرامش برپا شده است و وحدت بین مسئولان و مردم به خوبی مشاهده می گردد.

  وی تصریح کرد: نخواهیم اجازه داد فرصت طلبان و دلالان آرامش شهر را بر هم زنند.

  نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد:امروز ایران اسلامی با داشتن مردانی رشید و آگاه و ولایی آمده است تا به مسلمین دینا اعلام کنند که از هیچ قدرتی نهراسید.

  خصوصی اظهار کرد: اگر ما در این میدان شهادت پیشه کرده ایم خدا یار ماست و با داشتن رهبری فرزانه برای همیشه در برابر دشمنان اسلام ایستادگی می کنیم.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro