مردم در راهپیمایی 22 بهمن وفاداری خود به انقلاب اسلامی را ثابت کردند

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : جمعه ۲۴ بهمن ۹۳ - ۱۶:۰۳

  کد خبر : 28342

  مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن وفاداری خود به انقلاب اسلامی را ثابت کردند

  امام جمعه صومعه سرا با بیان اینکه مردم ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن وفاداری خود به انقلاب اسلامی را ثابت کردند، افزود: مردم همیشه در صحنه ایران به جهانیان ثابت کردند که تا آخرین قطره خونشان پای آرمان‌های انقلاب اسلامی، شهدا و امام خمینی(ره) هستند.

  به گزارش واران نیوز، حجت‌الاسلام اسماعیل صدیقی، ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه در مصلی این شهرستان اظهار کرد: حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن تو دهانی محکمی بر جهان استکبار بود.

  وی با بیان اینکه مردم ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن وفاداری خود به انقلاب اسلامی را ثابت کردند، افزود: مردم همیشه در صحنه ایران به جهانیان ثابت کردند که تا آخرین قطره خونشان پای آرمان‌های انقلاب اسلامی، شهدا و امام خمینی(ره) هستند.

  خطیب جمعه صومعه‌سرا گفت: مردم غیور ایران مشکلات اقتصادی و اجتماعی و … را از انقلاب و نظام جدا می‌دانند و حاضرند هر گونه جانفشانی در راه انقلاب کنند.

  صدیقی تصریح کرد: حضور ملت در جهان جواب داد و دولتمردان قول داده‌اند در مذاکرات عزت سی و شش ساله مردم حفظ شود و سربلندتر از همیشه در این مذاکرات ظاهر می‌شوند.

  وی با بیان اینکه اروپا و آمریکا با تلاش‌های فراوان توانسته بودند اسلام را از جهان دور کنند،، خاطرنشان کرد: با ظهور انقلاب اسلامی در چهار دهه اخیر در ایران، اسلام ظهور دوباره‌ای یافت و بر پیکره جهان پهن شد.

  خطیب جمعه صومعه سرا اظهار کرد: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی شاهد آن هستیم که اسلام ناب محمدی روز به روز در جهان گسترش پیدا می‌کند و ملت‌های مختلف رو به سوی دین اسلام می‌آورند.

  صدیقی با بیان اینکه ملت شریف ایران با مشکلات فراوان و تحریم دست و پنجه نرم می‌کند، افزود: این ملت باید با وجود همه مشکلات، پای آرمان‌خواهی نظام و انقلاب بایستند و نگذارند دشمن نگاه چپی به این آرمان‌ها داشته باشد.

  وی گفت: از جمله ویژگی‌های نهضت امام(ره) معنویت، عقلانیت و عدالت بوده است که این ویژگی‌ها در شخصیت فردی امام(ره) نیز کاملا مشهود است.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro