90درصد محتوای برنامه‌های ماهواره درباره بانوان است

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : چهارشنبه ۲۹ بهمن ۹۳ - ۳:۵۸

  کد خبر : 28404

  ۹۰درصد محتوای برنامه‌های ماهواره درباره بانوان است

  استاد دانشگاه امام حسین(ع) گفت: نود درصد کلیت و موضوع برنامه‌های ماهواره درباره بانوان است که دشمن در صدد حیازدایی از بانوان است.

  به گزارش واران‌نیوز، محمد صدیقی در نشست بصیرتی دجالواره که توسط حوزه کوثر بسیج خواهران  صومعه‌سرا در مصلی این شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: دشمنان اسلام در صدد خدشه وارد کردن به اسلام ناب محمدی (ص) هستند.

  وی با بیان اینکه داعش زاییده دشمنان اسلام است، افزود: دشمنان با این عمل خود سعی دارند مردم جهان را از اسلام بترسانند.

  صدیقی گفت: دشمنان با ترویج اسلام داعشی که فقط خونریزی، قتل، سربریدن و … است می‌خواهند مردم را از اسلام ناب محمدی دور کنند.

  صدیقی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در راستای اسلام شناسی تصریح کرد: هر کسی مشتاق به شناخت اسلام ناب محمدی است باید به قرآن و سنت پیامبر(ص) و ائمه(ع) رجوع کند و به اکاذیب اینترنتی که اسلام واقعی را اسلام داعشی معرفی کرده‌اند توجه‌ای نداشته باشند.

  وی خاطرنشان کرد: تمام تلاش استکبار جهانی به زیرپا کشاندن پرچم مقدس ما است و دلیل تحریم‌هایی که می‌کنند همین امر است.

  وی اظهار کرد: استکبار در بعضی از کشورهای خاورمیانه موفق به این امر شده است و آن مناطق را در دست گرفته ولی در مورد کشور ما باید این امر را در خواب ببیند.

  صدیقی با بیان اینکه دشمن بعد از اتمام جنگ سخت رو به سوی جنگ نرم آورد، افزود: استکبار جهانی با ترویج فرهنگ غربی از سال ۷۴ با در دسترس قرار دادن اولین شبکه ماهواره در ایران جنگ نرم را آغاز کرد.

  وی با بیان اینکه از سال ۷۴ تا کنون ۱۱۹ شبکه ماهواره‌ای فارسی زبان در ایران در دسترس است، گفت: دشمنان با در دسترس قرار دادن شبکه های ماهواره ای به صورت رایگان برای ایرانیان درصدد تخریب افکار و فرهنگ ما هستند.

  صدیقی با بیان اینکه نود درصد کلیت و موضوع برنامه‌های ماهواره درباره بانوان است، تصریح کرد: آنها در صدد حیا زدایی از بانوان هستند.

  صدیقی خاطرنشان کرد: اگر حیا از بانوان زدوده شود ۹۰ درصد جامعه بی ایمان می شود و این امر با آمدن ماهواره به منازل اتفاق می افتد.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro