برگزاری همایش تجلیل از 54 قاری و حافظ ممتاز قرآنی صومعه‌ سرا

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : یکشنبه ۳ اسفند ۹۳ - ۱۸:۵۶

  کد خبر : 28435

  برگزاری همایش تجلیل از ۵۴ قاری و حافظ ممتاز قرآنی صومعه‌ سرا

  رئیس اوقاف و امور خیریه صومعه سرا از برگزاری همایش تجلیل از ۵۴ قاری و حافظ ممتاز قرآنی این شهرستان خبر داد.

  عزیز خادم شریف در گفت‌وگو با خبرنگار واران نیوز، از برگزاری همایش تجلیل از حافظان و قاریان برتر صومعه‌سرا خبر داد و اظهار کرد: همایش مذکور روز دوشنبه بعد از اقامه نماز مغرب و عشا همزمان با شب میلاد حضرت زینب(س) در مصلی اینشهرستان برگزار می‌شود.

  وی افزود: در این همایش از ۵۴ حافظ و قاری برتر شهرستان که توانسته‌اند در مسابقات قرآنی امتیاز و رتبه کسب نمایند تجلیل می‌شود.

  رئیس اوقاف و امور خیریه صومعه‌سرا گفت:حجت‌الاسلام عادلی، مدیر کل اوقاف و امور خیریه گیلان در همایش تجلیل از حافظان و قاریان برتر قرآنی صومعه‌سرا سخنران است.

  خادم شریف با بیان اینکه فرهنگ قرآنی باید در جامعه ترویج شود، تصریح کرد: دوری از قرآن جامعه را به فساد و تباهی می‌کشاند و روح انسان را دچار آفت می‌کند.

  وی خاطرنشان کرد: تلاوت و قرائت باید دستاویزی برای تدبر و تفکر در قرآن کریم باشد وباید برای رسیدن به رضای خدا، تامل و تدبر داشته باشیم.

  رئیس اوقاف و امور خیریه صومعه‌سرا با بیان اینکه با برگزاری برنامه‌های متنوع قرآنی باید جوانان را جذب این محافل کنیم، اظهار کرد: اوقاف و امور خیریه صومعه‌سرا برنامه‌های مختلف قرآنی در همه سطوح را در بقاع متبرکه این شهرستان برگزار می‌کند.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro