دستگیری سارق صندوق صدقات

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : چهارشنبه ۲۴ آبان ۹۱ - ۲:۱۲

  کد خبر : 2845

  دستگیری سارق صندوق صدقات

  به نوشته واران نیوز به نقل از خبرگزاری مهر ، سرگرد القاصی مهررییس کلانتری ۱۶۱ ابوذر ضمن اشاره به دستگیری …

  به نوشته واران نیوز به نقل از خبرگزاری مهر ، سرگرد القاصی مهررییس کلانتری ۱۶۱ ابوذر ضمن اشاره به دستگیری یک سارق در خیابان نعیمی گفت: این متهم هنگام سرقت از صندوق صدقات دستگیر شد. با گزارش های ارسالی از سوی شهروندان در خصوص تخریب و سرقت از صندوق های صدقات که در معابر عمومی نصب شده است، اقدامات ماموران برای دستگیری متهم یا متهمان پرونده آغاز شد.

  وی ادامه داد:تحقیقات ادامه داشت و مناطق جرم خیز و نقاطی که امکان سرقت و تخریب صندق های صدقه وجود داشت تحت نظر قرار گرفت که طی آن ماموران موفق شدند فردی را که در ساعات پایانی شب در حال تخریب یک صندوق صدقه بود، شناسایی و دستگیر کنند.

  کلانتر ۱۶۱ ابوذر افزود: با دستگیری این فرد و انتقالش به کلانتری تحقیقات از وی آغاز و متهم که ” ناصر ” نام داشت در بازجویی ها عنوان داشت که از یکی از شهرستان های اطراف تهران به این محل آمده و از آنجا که هنوز نتوانسته است کاری پیدا کند، مجبور به سرقت از صندوق های صدقه شده است.

  سرگرد القاصی مهر در پایان تصریح کرد: با توجه به اعتراف صریح متهم و تشکیل پرونده در این خصوص متهم به همراه اسناد و مدارک پرونده و تصویر صندوق های تخریب شده به دادسرا معرفی شد

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro