مسئولان تلاش کنند استان گیلان در اشتغال رشد و در بیکاری کاهش پیدا کند

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : چهارشنبه ۶ اسفند ۹۳ - ۱۹:۵۰

  کد خبر : 28532

  مسئولان تلاش کنند استان گیلان در اشتغال رشد و در بیکاری کاهش پیدا کند

  استاندار گیلان گفت: همه مسئولان امر باید تلاش کنند استان گیلان در اشتغال رشد و در بیکاری کاهش داشته باشد.

  به گزارش واران نیوز، محمدعلی نجفی در تودیع و معارفه فرماندار صومعه‌ سرا اظهار کرد: گیلان به عنوان امن‌ترین و بااخلاق‌ترین استان‌ها در سطح کشور از نظر مرکز آمار و … شناخته شده است.

  وی با بیان اینکه در چنین استانی نباید میزان آمار بیکاری از اشتغال بیشتر باشد، گفت: همه مسئولان امر در راستای افزایش اشتغال و کاهش بیکاری تلاش کنند.

  استاندار گیلان با بیان اینکه تثبیت مدیریت یکی از اصولی است که در برنامه‌ریزی پایدار به آن می‌رسیم گفت: ما موافق تغییر مسئولان در بازده زمانی زود نیستیم و به دو دلیل مسئولان تودیع می شوند.

  نجفی با بیان اینکه یکی از دلایل تغییرات مدیریتی نوع اندیشه‌های سیاسی افراد است افزود: با توجه به سخنان رئیس جمهور در سمینار استانداران افرادی باید در رأس مدیریتی حضور یابند که درک درستی از حضور میلیونی مردم در ۲۴ خردادماه داشته باشند.

  وی گفت: یکی دیگر از دلایل تغییر مدیران در بحث خدمت بیش از ۳۲ سال آنان است که مهندس غلام حسین رجبی جز این دست از افراد است ولی در در بخش‌های دیگر از تجاربش استفاده می‌گردد.

  استاندار گیلان تصریح کرد: برای توسعه‌نگری و برنامه‌ریزی توسعه پایدار باید از افرادی استفاده شود که از محورهای توسعه استان و شهرستان آگاهی کافی داشته باشندکه پوراسماعیل فرماندار جدید صومعه سرا از این امتیاز برخوردار است.

  نجفی با بیان اینکه فکر مستقل باید از اندیشه ها و افکار دولت تدبیر و امید بهره مند باشد، خاطرنشان کرد: همه اندیشه‌ها برای توسعه استان لازم است و نباید اجازه داده شود کسانی که بیرون از گود هستند انتقاد کنند و ناسزا بگویند و عملکرد مدیران را نادیده بگیرند.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro