فرزند گرفتار شهر و مظلوم انقلاب این دیار خصوصی است/بعضی افراد هنگام خوردن خوتکا واویشگاه،فتنه می‌کنند

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : چهارشنبه ۶ اسفند ۹۳ - ۲۱:۱۵

  کد خبر : 28551

  فرزند گرفتار شهر و مظلوم انقلاب این دیار خصوصی است/بعضی افراد هنگام خوردن خوتکا واویشگاه،فتنه می‌کنند

  نماینده مردم صومه سرا با بیان اینکه فرزند گرفتار شهر و مظلوم انقلاب این دیار است گفت:بعضی افراد هنگام خوردن خوتکا واویشگاه علیه وی فتنه میکنند

  به گزارش واران نیوز، حمیدرضا خصوصی امروز در سخنرانی خود در تودیع و معارفه فرماندار صومعه‌ سرا جملات قابل تاملی را بیان کرد.

  وی افزود: در صومعه‌ سرا هنوز خوره‌های فساد و فرصت طلبی وجود دارد و به هر کسی در زمان انتخابات لقب مهندس می‌دهند، در صورتی که برای مهندس شدن درس‌هایی خوانده می‌شود که درس اجنه¹ است!!

  نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی گفت: صومعه‌سرا شهر سوءاستفاده بعضی از رمالان است و این شهر را خط(چپ و راست)رسوا و ویران کرده است.

  خصوصی به پدیده رزونانس در فیزیک مدرن² اشاره و تصریح کرد: در جلساتی که بعضی افراد خوتکا واویشگاه می‌خورند، فتنه می‌کنند که جلوی خصوصی بایستید و تضعیفش کنید چون وی نهار با مدیران شهرستان نمی‌خورد.

  وی خاطرنشان کرد: فرزند گرفتار شهر و مظلوم انقلاب این دیار خصوصی است و در شهر همه جریان‌ها را می‌شناسد ولی تامل می‌کند تا منتهای راه مانند شهید بهشتی و چمران او را بکشند.

  نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: خبرنگاران از عملکرد ما چیزی نمی‌نویسند و فقط فحش می دهند و ما هم حوصله داریم و جواب نمی دهیم و بعضی ها این خبرنگاران را ساپورت می کنند.

  خصوصی با بیان اینکه چهار دلال خبرنگار مآب با گرفتن پول شرف را معامله می‌کنند، گفت: انها خدمات دولت را ارائه نمی‌دهند و مدیران را زیر سوال می‌برند.


   ۱-درس اجنه: به نظر می آید منظور نماینده از این جمله،بیان دشواری گذاراندن این دروس (مهندسی) میباشد

  ۲-پدیده رزونانس در فیزیک:در فیزیک، رزونانس یا تشدید عبارت است از تمایل سیستم به نوسان با بیشینه دامنه در فرکانس‌هایی خاص می‌باشد که به آنها فرکانس رزونانس و یا فرکانس تشدید گویند. در چنین فرکانس‌هایی انرژی ارتعاشی در جسم ذخیره می‌شود و در نتیجه نیروبی کوچک و متناوب می‌تواند باعث حرکتی نوسانی با دامنه بزرگ شود.

  ۲ ديدگاه

  1. صومعی گفت:

   یعنی شهید بهشتی و چمران واقعا مثل خصوصی (لینچان ما) بودند

  2. a گفت:

   روز معارفه خصوصی این همه چرت و پرت گفت شما فقط همینو نوشتی

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro