تاثیرگذاری به سزای برگزاری اردوهای راهیان نور در افزایش رفتار خواهران

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : جمعه ۸ اسفند ۹۳ - ۰:۲۴

  کد خبر : 28564

  تاثیرگذاری به سزای برگزاری اردوهای راهیان نور در افزایش رفتار خواهران

  فرمانده حوزه کوثر بسیج خواهران صومعه‌سرا با بیان اینکه دشمنان اسلام بعد از شکست در جنگ تحمیلی اکنون جنگ نرم را در کشور اجرا می‌کنند، گفت: برگزاری اردوهای راهیان نور در افزایش رفتار معنوی اقشار مختلف جامعه مخصوصا خواهران تاثیرگذاری به سزایی دارد.

  آرزو محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار واران‌نیوز اظهار کرد: زائران مناطق عملیاتی جنوب کشور با الگو برداری از زندگی شهدا می‌توانند فتنه‌های دشمنان اسلام را خنثی کنند و این الگو برداری از زندگی شهدا مهمترین هدف راهیان نور است.

  وی با بیان اینکه دشمنان اسلام بعد از شکست در جنگ تحمیلی اکنون جنگ نرم را در کشور اجرا می‌کنند، افزود: برگزاری اردوهای راهیان نور در افزایش رفتار معنوی اقشار مختلف جامعه مخصوصا خواهران تاثیرگذاری به سزایی دارد.

   

  فرمانده حوزه کوثربسیج خواهران صومعه‌سرا گفت: بانوان با حضور در مناطق عملیاتی جنوب کشور می‌توانند از رفتار و اخلاق معنوی شهدا الگو برداری کنند تا در برابر تهاجم فرهنگی دشمنان به پیروزی برسند.

  محمدی تصریح کرد: حوزه کوثر خواهران شهری صومعه‌سرا در اواسط اسفندماه تعداد زیادی از خواهران بسیجی را به مناطق عملیاتی جنوب اعزام می‌کنند.

  وی خاطرنشان کرد: کاروان‌های اعزامی در مدت حضور خود در مناطق عملیاتی از یادمان‌های شهدا بازدید به عمل می‌آورند.

  فرمانده حوزه کوثر بسیج خواهران صومعه‌سرا اظهار کرد: کاروان‌های اعزامی در این مدت از مناطق عملیاتی فکه، طلائیه، هویزه، شلمچه، دهلاویه، اروندکنار، فتح‌المبین و دیگر مناطق عملیاتی بازدید می‌کنند.

   

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro