شگفتی حذف‌کننده ایران در جام جهانی فوتسال کامل شد

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : پنج شنبه ۲۵ آبان ۹۱ - ۱۵:۴۹

  کد خبر : 2857

  شگفتی حذف‌کننده ایران در جام جهانی فوتسال کامل شد

  به گزارش واران نیوز ، در ادامه مرحله یک‌چهارم نهایی جام جهانی فوتسال دو دیدار به صورت همزمان آغاز شد …

  به گزارش واران نیوز ، در ادامه مرحله یک‌چهارم نهایی جام جهانی فوتسال دو دیدار به صورت همزمان آغاز شد که تیم‌های پرتغال و کلمبیا توانستند برابر حریفان به برتری دست یابند و به مرحله نیمه‌نهایی صعود کنند.

  تیم فوتسال کلمبیا که برای اولین بار حضور در جام جهانی را تجربه می کند به مصاف اوکراین رفت. نماینده آمریکای جنوبی در مرحله یک‌هشتم نهایی توانست برابر ایران به برتری دست یابد و سایت فیفا این برد را به یک شگفتی بزرگ تشبیه کرد. حال این تیم در مرحله یک‌چهارم نهایی دست به یک کار بزرگ دیگر زد و اوکراین را با نتیجه ۳ بر یک شکست داد و از گردونه مسابقات حذف کرد و راهی نیمه‌نهایی شد. ریس ۲۳، کارو ۴۰ و آبریل ۴۰ گل‌های کلمبیا را به ثمر رساندند و تک گل اوکراین را نیز دنیس ۴۰ وارد دروازه کلمبیا کرد.

  اوکراین در این دیدار ۶۳ درصد مالکیت توپ را در اختیار داشت و ۴۰ شوت به سمت دروازه کلمبیا زد و نماینده آمریکای جنوبی تنها ۱۳ شوت به سمت دروازه اوکراین زد و همچون دیدار مقابل ایران تیم حریف بود که بازی را در اختیار داشت اما در پایان کلمبیا توانست به برتری دست یابد.

  کلمبیا در رده‌بندی جهانی رتبه ۱۵ را به خود اختصاص داده و اوکراین در رده هفتم جای دارد.

  در دیگر دیدار این مرحله ایتالیا به مصاف پرتغال رفته‌ است. این دیدار در وقت های قانونی با تساوی ۳ بر ۳ به پایان رسید و تکلیف برنده را وقت‌های اضافه مشخص می کند.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro