نمایشگاه جاهلیت مدرن با 79 پوستر در حوزه کوثر افتتاح شد+عکس

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : جمعه ۸ اسفند ۹۳ - ۲۳:۲۵

  کد خبر : 28588

  نمایشگاه جاهلیت مدرن با ۷۹ پوستر در حوزه کوثر افتتاح شد+عکس

  فرمانده حوزه کوثر بسیج خواهران صومعه‌سرا از افتتاح نمایشگاه جاهلیت مدرن با ۷۹ پوستر با موضوع آسیب‌های ماهواره در این نهاد خبر داد.

  آرزو محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار واران نیوز، با بیان اینکه دشمنان اسلام از طریق جنگ نرم درصدد از بین بردن فرهنگ اسلامی ایرانی هستند، اظهار کرد: هدف از برگزاری این نمایشگاه رساندن و نمایش دادن اثرات مخرّب ماهواره بر فرهنگ جوامع است.

  وی با بیان اینکه دشمن با شبیخون و تهاجم فرهنگی بنیان خانواده‌ها و نسل جوان را هدف قرار داده است، افزود: در این راستا حوزه کوثر بسیج خواهران تصمیم گرفت تا با برپایی چنین نمایشگاهی زمینه هوشیاری خواهران را فراهم کند.

  فرمانده حوزه کوثر بسیج خواهران صومعه‌سرا گفت: مسائل فرهنگی از دغدغه‌های رهبری است و همه به‌ویژه مسئولان دستگاه‌های فرهنگی وظیفه دارند منویات رهبری را نصب‌العین خود قرار دهند و در این مسیر برنامه ریزی مدونی داشته باشند.

  محمدی با بیان اینکه این نمایشگاه از امروز تا میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) برپا است، تصریح کرد: کلیه خواهران بسیجی می‌توانند از ساعت ۹ الی ۱۳ ظهر از این نمایشگاه بازدید به عمل آورند.

  وی خاطرنشان کرد: سوالات مسابقه فرهنگی از متن ۷۹ پوستر نمایشگاه جاهلیت مدرن تهیه شده که در اختیار بازدیدکنندگان قرار می‌گیرد و آنها می۲توانند پاسخ سوالات را تا هفدهم فروردین به حوزه تحویل دهند.

  فرمانده حوزه کوثر بسیج خواهران صومعه‌سرا اظهار کرد: از بین نیروهای شرکت کنندخ به آن دسته از افراد که پاسخ صحیح داده‌اند به قید قرعه جوایز ارزنده‌ای اهدا می‌شود.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro