برپایی 80 غرفه فروش در نمایشگاه بهاره صومعه‌ سرا

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : یکشنبه ۱۰ اسفند ۹۳ - ۲:۳۳

  کد خبر : 28648

  برپایی ۸۰ غرفه فروش در نمایشگاه بهاره صومعه‌ سرا

  واران نیوز: رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت صومعه‌ سرا نیز در جلسه مذکور به برپایی نمایشگاه عرضه مستقیم کالای …

  واران نیوز: رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت صومعه‌ سرا نیز در جلسه مذکور به برپایی نمایشگاه عرضه مستقیم کالای بهاره در این شهرستان اشاره کرد و افزود: ۱۵ اسفند ماه جاری ۸۰ غرفه فروش در نمایشگاه مذکور برپا می‌شود.
  علی کوهی محل نمایشگاه عرضه مستقیم کالای صومعه‌ سرا را جنب پارک ابریشم عنوان کرد و افزود: اقلام مورد نیاز با تخفیف ۱۵ تا ۲۵ درصد در اختیار شهروندان گذاشته می‌شود.
  وی با اشاره به همکاری اصناف در فروش فوق‌العاده در صومعه‌ سرا، بیان کرد: ۵۰ واحد صنفی کالای مورد نیاز شهروندان را با تخفیف ۱۵ تا ۲۵ درصد ارائه می‌کنند.
  کوهی مدت فروش فوق‌العاده اصناف در صومعه‌ سرا را تا پایان اسفند ماه امسال خواند و تصریح کرد: مدت مذکور در صورت تمایل اصناف تمدید می‌شود.

  رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت صومعه‌ سرا از برپایی سه مرکز عرضه میوه نوروزی در این شهرستان خبر داد و یادآور شد: به‌زودی عرضه مرغ منجمد با نرخ ۵ هزار و ۹۰۰ تومان در سه منطقه صومعه‌سرا توزیع می‌شود.
  وی با اشاره به اجرای طرح نظارت نوروزی در صومعه‌ سرا، خاطرنشان کرد: بازرسی بر فعالیت اصناف و فروشندگان کالا و خدمات به منظور جلوگیری از بروز تخلفات صنفی گرانفروشی، کم‌فروشی، نداشتن صدور فاکتور فروش و … از نیمه دوم اسفند ماه جاری آغاز می‌شود و تا ۱۵ فروردین ماه سال ۹۴ ادامه دارد/فارس

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro