پلمپ یک کمپ ترک اعتیاد غیر مجاز در شهرستان

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : یکشنبه ۱۰ اسفند ۹۳ - ۲۲:۲۳

  کد خبر : 28674

  پلمپ یک کمپ ترک اعتیاد غیر مجاز در شهرستان

  رئیس اداره بهزیستی صومعه سرا از پلمپ یک کمپ ترک اعتیاد در تولمات خبر داد و گفت: در شهرستان ۵ مرکز مجاز سرپایی درمان، وابستگی به مواد وجود دارد

  واران نیوز:رئیس اداره بهزیستی صومعه سرا در گفتگو با خبرنگار ما به تشریح فعالیتهای ۹ ماه واحد پیشگیری صومعه سرا پرداخت و گفت : در بخش پیشگیری از معلولیت ها و مشاوره ژنتیک تعداد ۱۰۰۰نفر از طرح غربالگری شنوایی نوزادان با هماهنگی بیمارستان امام خمینی و همکاری بخش خصوصی بهرمند شده اند .

  مجید رضا اصلاحی افزود : در راستای اجرای برنامه ملی پیشگیری از تنبلی چشم (آمبلیوپی )با مشارکت دیگر نهاد ها ۳هزار و ۵۰۰ کودک یک تا شش سال مورد معاینه قرار گرفته و کودکان مشکوک مورد پیگیری می باشند .

  وی پیشگیری از اعتیاد را یکی دیگر از برنامه های این واحد دانست و افزود : علاوه بر کلاس های آموزشی در زمینه آگاه سازی در زمینه پیشگیری از اعتیاد ، ارائه خدمات درمانی برای ۳۶۴ نفر در دو مرکز اقامتی میان مدت در منطقه دوگور و نوخاله انجام گرفته است .

  اصلاحی از پلمپ یکی از کمپ های غیر مجاز در تولمات خبر داد و افزود : در ۵ مرکز سرا پایی درمان وابستگی به مواد برای ۶۶۱ نفر خدمات درمانی ارائه می شود . وی افزود : آموزش مهارتهای زندگی در محلات ، آموزش های قبل و بعد از ازدواج ، ….اجرای برنامه های فرهنگی و هنری از جمله برنامه های در زمینه پیشگیری از آسیب های اجتماعی است .

  رئیس اداره بهزیستی صومعه سرا ارائه مشاوره و خدمات روانشناختی را در پیشگیری بسیار مهم دانست و اظهار داشت :بیش از ۵۰۰ نفر در قالب برنامه های مختلف از خدمات مشاوره ای بهره مند شده اند .

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro