تخصیص اعتبار 32 میلیارد ریالی برای ایجاد شغل مددجویان کمیته امداد

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : چهارشنبه ۱۳ اسفند ۹۳ - ۳:۲۲

  کد خبر : 28693

  تخصیص اعتبار ۳۲ میلیارد ریالی برای ایجاد شغل مددجویان کمیته امداد

  مدیر کمیته امداد امام خمینی شهرستان صومعه سرا در آئین تجلیل از بانک های عامل صومعه سرا  گفت : در …

  مدیر کمیته امداد امام خمینی شهرستان صومعه سرا در آئین تجلیل از بانک های عامل صومعه سرا  گفت : در سال جاری ۳۲ میلیارد ریال اعتبار برای ایجاد اشتغال اختصاص یافته است . علیرضا محمدی افزود : با مشارکت خوب بانک های عامل در صومعه سرا تاکنون ۲۷میلیارد ریال از این وام ها به مدد جویان شهرستان صومعه سرا در قالب ایجاد اشتغال در۲۲۸ طرح در زمینه های کشاورزی دامداری ، شیلات و خدماتی ارائه شده است .

  وی افزود : مابقی اعتبارات برای مددجویان پرونده سازی شده وبع د از مراحل بانکی به آن ها پرداخت می شود . محمدی افزود : تحقق اقتصاد مقاومتی در گرو حمایت از کار، نیروی انسانی و سرمایه ایرانی است ودستیابی به این مهم نیازمند تقویت زیرساخت ها و اصلاح ساختار اقتصادی در مقابل تهدیدهای خارجی است.

  وی ایجاد اشتغال پایدار و فرصت های شغلی در بخش های مختلف را یکی از محورهای اقتصاد مقاومتی اعلام کرد و اظهار داشت : کمیته امداد امام خمینی (ره) با تحقق این امر مهم و با تکیه بر توانمندی ها، استفاده مطلوب از منابع و بهره مندی از نیروی داخلی گام های موثری برداشته است .

  وی در خصوص ایجاد فرصت شغلی از طریق بنگاه های اقتصادی کوچک و زودبازده، بیان کرد: می توان از این امر به تولید و رفع بیکاری دست یافت.

  گفتنی است بعد این آئین با حضور مسوولین پیشخوان کمیته امداد صومعه سرا برای تسریع ارائه خدمات به مددجویان با اعتباری بالغ بر ۳۰ میلیون تومان افتتاح شد .

   


  .

  .

  .

  .

  .

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro