افتتاح و واگذاری 1 واحد مسکونی مددجو در صومعه‌سرا

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : جمعه ۱۵ اسفند ۹۳ - ۲:۵۶

  کد خبر : 28783

  افتتاح و واگذاری ۱ واحد مسکونی مددجو در صومعه‌سرا

  مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) صومعه‌سرا گفت: همزمان با هفته نیکوکاری یک واحد مسکونی مددجوی تحت حمایت از طرف خیرین افتتاح شد.

  به گزارش واران نیوز، علیرضا محمدی، در حاشیه افتتاح یک واحد مسکونی مددجو تحت حمایت این نهاد اظهار کرد: ساخت بنای مذکور توسط خیرین، شورا، دهیار و پایگاه مقاومت روستای لادمخ احداث شده است.

  وی با بیان اینکه زیربنای منزل مسکونی چهل و یک متر مربع است، افزود: برای ساخت این بنا بیست و پنج میلیون تومان هزینه شده که زمین آن اهدایی است.

  مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) صومعه‌سرا با بیان اینکه این منزل برای دو مددجوی تحت حمایت کمیته امداد ساخته شده است، گفت: قبل از ساخت این بنا دو نفر مذکور در چادر زندگی می‌کردند.

  محمدی با بیان اینکه در سال ۹۳ پنج خانه مددجو به وسیله کمک خیرین ساخته شده است، تصریح کرد: دو واحد به اتمام رسیده، یک واحد با نود درصد رشد فیزیکی، یک واحد تا ستون بندی و واحد دیگر در سربندی می‌باشد که دردست اجراست و تا پایان خرداد ۹۴ به اتمام می‌رسند.

  وی خاطرنشان کرد: خیرین می‌توانند به جهت نیاز افراد تحت پوشش به ساخت سرپناه مناسب این نهاد را با کمک‌های خود یاری نمایند.

  مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) صومعه‌سرا اظهار کرد: اولویت کمیته امداد تامین نیازهای زیرساختی خانوارهاست که فقدان آنها آسیب جدی به اعضای خانواده وارد می کند.

  محمدی افزود: این نهاد به برکت انقلاب اسلامی و توسط معمار کبیر انقلاب شکل گرفت که برکات ارزشمندی را برای جامعه اسلامی داشته است

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro