داریوش الف کیست ؟ علت دستگیری وی چیست؟

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : جمعه ۱۵ اسفند ۹۳ - ۳:۵۶

  کد خبر : 28828

  داریوش الف کیست ؟ علت دستگیری وی چیست؟

  پس از بیست سال که قاعدتا وی می بایست در زندان می بود مجددا توسط سپاه پاسداران به جرم اقدام به راه اندازی شبکه فساد اقتصادی و سوء استفاده از شرایط تحریم اقدام به آلوده سازی افراد از طریق پرداخت رشوه های بسیار کلان و سازماندهی خانه ی فساد دستگیر شده است .

  واران نیوز به نقل از هدانا: فاضل خداد و اختلاس وی را حتما به یاد دارید پس از دادگاه و محکومیت فاضل خداد و برادر محسن رفیق دوست یکی از شرکای آن ها به فعالیت های مجرمانه خود در عرصه اقتاد ادامه می دهد ، بله ، داریوش الف که دیروز خبر دستگیری او منتشر شد . برادران الف در همان سال ها به سراغ بانک صادرات رفتند و در قالب برج سازی ده ها میلیارد تومان از این بانک تسهیلات گرفتند که دادگاه آنان نیز به صورت علنی برگزار شد و در نهایت یکی از برادران به ۲۰ و برادر دیگر به ۲۵ سال زندان محکوم شدند.

  حالا پس از بیست سال که قاعدتا وی می بایست در زندان می بود مجددا توسط سپاه پاسداران به جرم اقدام به راه اندازی شبکه فساد اقتصادی و سوء استفاده از شرایط تحریم اقدام به آلوده سازی افراد از طریق پرداخت رشوه های بسیار کلان و سازماندهی خانه ی فساد دستگیر شده است .

  به گزارش هدانا این مفسد اقتصادی یکی از برادران الف می باشد که با گرفتن ارز مرجع و مجوز واردات شکر بجای شکر،تیر آهن وارد کرده و البته مقدار زیادی از این ارزها را هم در بازار سیاه بفروش رسانده است . برجهای افرا که در الهیه و تجریش توسط برادران الف ساخته شده است. ح الف یکی از ۷ ثروتمند معروف تهران است و ویلای ۷۰۰۰ متریش در خیابان فرشته شهره عام و خاص می باشد .

  برج افرا تهران از جمله مجلل ترین و لوکس ترین مجتمع های مسکونی این شهر می باشد که جزو گران قیمت ترین برج ها می باشد

  برج افرا دور از شلوغی خیابانهای جنوبی و دور از ازدحام روزهای تعطیل کوهنوردان در انتهای شمالی، در اواسط ولنجک قراردارد. ساختمان شامل دو بلوک شمالی و جنوبی در زمینی به مساحت ۲۱۱۰ متر مربع دارای بیش از ۱۰۰۰۰ متر مربع بنای مسکونی و ۵۰۰۰ متر مربع مشاعات میباشد.

  خاطره وکیل مهدی هاشمی از رفاقت فرزند هاشمی با داریوش

  اقای طباطبایی در پاسخ به سوالی مبنی بر شایعه هایی پیرامون خانواده هاشمی اینگونه جواب می دهد:

  به نیروهای امنیتی هم گفتم شما یک مورد از همه این شایعاتی که در مورد هرکدام از بچه های آقای هاشمی مطرح است را مستند به من ثابت کنید خودم مقابل شان می ایستم؛ به خودشان هم گفته ام. ما به صورت ماهانه جلساتی در منزل آقای نوری داشتیم من آنجا هم این را گفته ام. یک روز آقای زنگنه به من گفت یاسر یک برج در شهرک غرب دارد، گفتم اگر یاسر در شهرک غرب ۱۰درصد برج هم داشت من نه تنها از وکالت خانواده استعفا می دهم بلکه علنی مقابلشان می ایستم. بررسی کردم دیدم یک برج متعلق به آقایی به نامداریوش الفاست و یاسر هم رفیق الف است و آنجا رفت و آمد دارد. به یاسر گفتم تو چرا به دفتر الف می روی که در معرض اتهام قرار بگیری؟

  خاطره ابراهیم نبوی طنز پرداز ضد انقلاب از داریوش و تهمت به قاضی پرونده وی

  در زندان با یک موردی مواجه شدم که خیلی عجیب بود، قاضی پرونده در سیل اتهاماتی که متوجه داریوش الف برج ساز کرده بود، یک اتهام هم این بود که او در یک میهمانی در فرنگ شرکت کرده و گویا در آنجا یک بار یا خودش کوکائین کشیده، یا کسانی کوکائین می کشیدند، به او اتهام زده بودند، و او هم که یک سال در انفرادی بود این اتهام را پذیرفته بود که “برگزاری و اشاعه و توزیع کوکائین در محافل و مجالس مختلف” حالا مگر کسی می توانست بگوید اولا محافل و مجالس نبود و کلا یک مهمانی بود، بعد توزیع و برگزاری نبود، یک بار شرکت کرده بود، از همه اینها گذشته، به ” د الف” که در تمام عمرش یک سیگار هم لب نزده بود، همین اتهام را زده بودند و او هم که مثل داریوش یک سال در انفرادی بود آن را پذیرفته بود و بخاطرش ۲۳ سال زندان گرفته بود

  خاطرات یک قاضی از داریوش که روزنامه رسالت منتشر کرده است

      قاضی فوق الذکر در مصاحبه خود اعلام کرده است که “مواردی سراغ داریم که ۳۰ میلیارد تومان اعتبار و تسهیلات بانکی، بدون پرداخت تضمین کافی به یک فرد پرداخت کرده اند و ۶۰ میلیون دلار به برادران الف ارز داده شده که جنس در مقابل آن وارد نشده و هنوز بخشی از این ارز در خارج است. مواردی داریم که امروز گشایش اعتبار کردند و در کمتر از ۲۴ ساعت بعد، با تحویل بارنامه حمل به بانک کارگزار، ارز را دریافت کردند.”

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro