سرزمین نور میعادگاه جان و جانان است

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : یکشنبه ۱۷ اسفند ۹۳ - ۱۸:۵۹

  کد خبر : 28907
  در حاشیه مراسم بدرقه امروز؛

  سرزمین نور میعادگاه جان و جانان است

  سرزمین نوری که میعادگاه جان و جانان است، جایی که هنوز خاکش بوی خون می دهد و هر کسی به دنبال هویت اصلی خود می گردد.

  به گزارش واران نیوز، امروز ۴۹۰ صومعه‌سرایی به مناطق عملیاتی جنوب کشور که همان سرزمین نور است اعزام شدند.

  سرزمین نوری که میعادگاه جان و جانان است، جایی که هنوز خاکش بوی خون می دهد و هر کسی به دنبال هویت اصلی خود می گردد.

  براستی سرزمین نور تجلی خانه علم الهی است و جویندگان علم در لابه لای خاک‌های این سرزمین به دنبال علم الهی هستند.

  شلمچه کتاب است ، خواندنی ترین کتاب حماسه . شلمچه آسمان است سرشار از ستاره های سرخ .شلمچه بهار است لبریز از گلهای محمدی ،شلمچه دریاست ، مواج از موجهای عاشقی…

  حرکت راهیان نور نیاز دینی و ملی و بخشی از هویت کشور است

  فرمانده حوزه کوثر بسیج خواهران صومعه‌سرا در حاشیه اعزام مسافران به سرزمین نور اظهار کرد: افرادی که به سمت نور هدایت شوند در نزد خداوند خود روزی می‌خورند و شهدا که به سمت نور رفتند در نهایت به خدا رسیدند.

  آرزو محمدی افزود: حرکت راهیان نور نیاز دینی و ملی و بخشی از هویت کشور است که در گذشته به آن بی توجهی شده بود و در سال های اخیر بازسازی شده است.

  وی گفت: برگزاری اردوهای کاروان نور نقش مهمی در معرفی و انتقال رشادتهای مردم ایران در مبارزه با متجاوزان به نسل جدید ایفا می کند.

  فرمانده حوزه کوثر بسیج خواهران صومعه‌سرا تصریح کرد: اردوی راهیان نور نقش مهمی در روحیات نسل امروزی دارد، و فضای معنوی مناطق عملیاتی جنوب می‌تواند، تأثیرگذاری خوبی در رفتار و منش افراد در تمامی جوانب زندگی داشته باشد.

  محمدی خاطرنشان کرد: امروز از حوزه کوثر بسیج خواهران صومعه‌سرا دو اتوبوس به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شدند.

  سمیه رضوان طلب، زائر سرزمین نور اظهار کرد: برای کسب معرفت بیشتر برای بار سوم است که عازم سرزمین عملیاتی هشت سال دفاع مقدس می‌شود.

  وی با بیان اینکه خون پاک شهدا که بر خاک سرزمین نور ریخته شده سبب معرفت انسان ها می شود، افزود: شهدا از هر چیزی نزد پروردگار ارزشمندتر هستند و هر کاری انجام می‌دهد تا ادامه دهنده راه شهدا باشد.

  رضوان طلب گفت: خاک شلمچه، طلائیه، هویزه و … سبب دگرگونی احوالات زائران می شود و چه خوب است که این احوالات برای همیشه در ما نهادینه گردد و به چند روز و هفته و ماه منتهی نگردد.

  معصومه مددی از دیگر زوار سرزمین نور تصریح کرد: می‌خواهد ادامه دهنده راه شهدا باشد و از سیره عملی انها برای زندگی خود الگوبرداری کند.

  وی خاطرنشان کرد: وقتی بر روی خاک سرزمین نور قدم می گذاریم ناخداگاه تحت تاثیر فداکاری ها، رشادت ها و از جان گذشتگی های شهدا میفتیم و از چشمانمان اشک جاری می شود.

  زائر سرزمین نور اظهار کرد: وقتی برای بار اول به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شد تحول عظیمی در وی رخ داد که با خود پیمان بست دیگر به سمت گناه نرود.

  مددی افزود: وقتی با خود اندیشه می‌کنیم که شهدا برای آرامش ما جنگیدند تا در سختی نباشم تحت تاثیر محبت و از جان گذشتگی‌هایشان قرار می‌گیریم.

  وی با بیان اینکه امروز چادرم را با افتخار در آغوش میگیرم زیرا شهدا چنین چیزی را از ما خواسته اند، گفت: امروز به شهدا می گویم می توانند روی من به عنوان ادامه دهنده راهشان حساب کنند زیرا ما دعوت شدگان شهدا به سرزمین نور هستیم.

  زهرا تبادار تصریح کرد: عشق و معنویت سرزمین نور سبب شد تا باری دیگر به این سرزمین عازم شوم.

  وی خاطرنشان کرد: پاکی که در شهیدان بود و آنها را در جبهه پایدار کرد سبب شد که ما هم قلبمان به آن سرزمین گره بخورد که این حس قابل گفتن نیست.

  زائر سرزمین نور اظهار کرد: با الگوگیری از حضرت زینب(س) و حفظ حجاب خود می توانیم ادامه دهنده خوبی برای راه شهدا و ائمه باشیم.

  مائده رضوان طلب، خردسال هفت ساله عازم سرزمین نور گفت: برای بار سوم است که به این سفر می‌رود و عاشق شلمچه است.

  وی اضافه کرد: سرزمین نور یک مکان با صفاییست که دوست دارد برای همیشه در انجا زندگی کند و مسیر راه هم برای او خسته کننده نیست.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro