عشوری به عنوان رئیس محیط زیست صومعه‌ سرا معارفه و قربانی تودیع شد

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : شنبه ۲۳ اسفند ۹۳ - ۴:۰۶

  کد خبر : 28960
  با حضور قائم مقام مدیر کل حفاظت محیط زیست گیلان؛

  عشوری به عنوان رئیس محیط زیست صومعه‌ سرا معارفه و قربانی تودیع شد

  با حضور قائم مقام مدیرکل حفاظت محیط زیست گیلان، علیرضا قربانی مدیر محیط زیست صومعه‌سرا تودیع و حمزه عشوری به عنوان رئیس محیط زیست این شهرستان معارفه شد.

  به گزارش واران‌نیوز، الله‌قلی جعفری در تودیع و معارفه رئیس محیط زیست صومعه‌سرا در سالن جلسات فرمانداری این شهرستان اظهار کرد: مهندس قربانی به عنوان یکی از نیروهای خوب این سازمان به مدت شش سال سمت مدیریتی محیط زیست صومعه‌سرا را در دست داشت.

  وی با بیان اینکه مراسم امروز تقدیر و معارفه است، افزود: حمزه عشوری به عنوان رئیس محیط زیست صومعه‌سرا معارفه می شوند که امید است فعالیت ایشان در راستای اهداف این سازمان باشد.

  در ادامه فرماندار صومعه‌سرا با بیان اینکه عزل و نصب خدمت به مردم با رویکرد مدیرتی جدید است، گفت: مدیریت فرصتی است برای هر شخص در راستای خدمتگذار ی به مردم که باید از این فرصت به بهترین نحو استفاده کند.

  حسین اسماعیل‌پور تصریح کرد: جای بسی خرسندی است که رئیس محیط زیست صومعه‌سرا امروز همزمان با تودیع شدنش در شهرستانی دیگر معارفه می‌شود و یقینا بعد از معارفه به نزد وی خواهد رفت.

  نماینده مردم صومعه‌سرا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه محیط زیست از جایگاه ویژه ای در دنیای امروز برخوردار است،خاطرنشان کرد: جایگاه محیط زیست به دلیل نوع مسئولیت و فعالیت آن است.

  حمیدخصوصی با بیان اینکه حفظ محیط زیست یک وظیفه همگانی است، اظهار کرد: محیط زیست به چرخه تغییر معتقد است، هستی در حال تغییر و تحول است و سکون موجبات رنجش این سازمان و رکود از آفات آن است.

   

  وی افزود: مدیریت‌ها باید در تاریخ بشریت در حال تغییر باشند تا دچار مرداب مدیریتی نگردند ولی تغییر زودهنگام مدیران هم مناسب نیست.

  نماینده مردم صومعه‌سرا با بیان اینکه امروزه در کشور ما مدیریت‌ها به گونه‌ای رقم می‌خورد که موجبات نگرانی را فراهم می‌آورد، گفت: نظام مقدس جمهوری اسلامی بر این اعتقاد است که از شخصیت‌های خوب، پرتلاش و جوان به دلیل جولان بیشتر و تعقل و تغییر اساسی بیشتر در کشور شکل بگیرد، استفاده کند.

  به گزارش واران نیوز در ادامه علیرضا قربانی مدیر محیط زیست صومعه‌سرا تودیع و حمزه عشوری به عنوان رئیس محیط زیست این شهرستان معارفه شد.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro