نمایشگاه نقاشی وسفره هفت سین در صومعه سرا گشایش یافت +تصاویر

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : شنبه ۲۳ اسفند ۹۳ - ۴:۱۷

  کد خبر : 28965
  به مناسبت فرا رسیدن نوروز؛

  نمایشگاه نقاشی وسفره هفت سین در صومعه سرا گشایش یافت +تصاویر

  واران نیوز: به گزارش خبرنگار ما نمایشگاه نقاشی با موضوع عید نوروز به همراه ظرف سفالی هفت سین در گالری …

  واران نیوز: به گزارش خبرنگار ما نمایشگاه نقاشی با موضوع عید نوروز به همراه ظرف سفالی هفت سین در گالری استاد کهن در اداره ارشاد اسلامی صومعه سرا گشایش یافت .

  رئیس اداره ارشاد اسلامی صومعه سرا هدف از برگزاری این نمایشگاه را رونق بخشی به آیین باستانی نوروز در سطح جامعه و همراه شدن با شور و شادابی فرارسیدن سال نو دانست و افزود : آثار موجود در این نمایشگاه در قالب ۳۵ اثر نقاشی کودکان و ظرو ف سفالی هفت سین ،کار روی سفال و جام شیشه ای ، استفاده از اجسام طبیعی ، ارائه شده اند.

  سید محمود رزمگیر افزود : با توجه به اینکه ایام عید نوروز فرصتی را فراهم می‌آورد تا گردشگران و مسافران از تمامی نقاط کشور وارد شهرستان شوند برپایی چنین نمایشگاه‌هایی فرصتی را فراهم می‌آورد تا بتوانیم فرهنگ اصیل منطقه را به گردشگران ورودی به شهرستان معرفی کرده و زمینه جذب و جلب بیشتر آنها را فراهم آوریم.

  در این نمایشگاه ۱۰ سفره هفت سین متنوع ۳۵ اثر هنری حاصل فعالیت ۲۰ نفر از دانش آموزان پیش دبستانی به تماشا گذاشته شده است.

  این نمایشگاه از امروز تا ۲۹ اسفندماه امسال و تا آغاز سال ۹۴ در این شهرستان برگزار شده که علاقه‌مندان می‌توانند از ساعت ۹ صبح تا ۹ شب در ایام برپایی نمایشگاه در این مکان حضور یافته و از برپایی سفره هفت‌سین نوروزی بازدید کنند.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro