فقط 39 درصد جمعیت صومعه‌ سرا دارای شغل هستند

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : یکشنبه ۲۴ اسفند ۹۳ - ۱:۴۸

  کد خبر : 28985
  رئیس تعاون، کار و رفاه اجتماعی :

  فقط ۳۹ درصد جمعیت صومعه‌ سرا دارای شغل هستند

  واران نیوز:  رئیس تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه صومعه سرا دارای ۲۵۰ تعاونی با عضویت ۱۲هزار نفر …

  واران نیوز:  رئیس تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه صومعه سرا دارای ۲۵۰ تعاونی با عضویت ۱۲هزار نفر است، اظهار کرد: بزرگترین تعاونی مربوط به سهام عدالت با دارا بودن سه هزار و ۵۰۰عضو است.

  حسین بالو با بیان اینکه ۳۵ هزار نفر از جمعیت صومعه سرا شاغل هستند، افزود: در مجموع ۳۹ درصد جمعیت این شهرستان دارای اشتغال هستند.

  وی با بیان اینکه تا کنون هشت هزار نفر در سامانه اشتغال جویای کار هستند و ثبت نام کرده اند، گفت: در صومعه‌سرا ۱۰۰ کارخانه بالای ۵ نفر کارگر وجود دارد که در مجموع یک‌هزار و ۵۰۰ نفر به کار اشتغال دارند.

  رئیس تعاون،کار و رفاه اجتماعی صومعه‌سرا تصریح کرد: با تمهیداتی که دولت تدبیر و امید در دست اجرا دارد، شرکت‌هایی که در سال ۹۳ با وجود تحریم‌ها توانستند پایدار بمانند و فعالیت کنند در سال ۹۴ از بسته‌های حمایتی دولت برخوردار می‌شوند.

  بالو با بیان اینکه دستگاه های صومعه سرا در سال ۹۳ تعهد داشتند که برای دو هزار و ۷۳ نفر ایجاد اشتغال کنند، خاطرنشان کرد: تا به امروز یک هزار و ۵۰۲ نفر را در قالب تسهیلات اشتغالزایی، راه‌اندازی واحدهای تولیدی و شرکت‌های خصوصی و حتی صدور مجوزها سامانه رصد اشتغال ثبت شده است.

  وی اظهار کرد: امید است تا پایان سال ۹۳ ادارات شهرستان بتوانند تعهدات خود را در زمینه ایجاد اشتغال عملی نمایند.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro