افتتاح سایت اطلاع رسانی حوزه علمیه امیرالمومنین(علیه السلام) رشت

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : سه شنبه ۲۶ اسفند ۹۳ - ۰:۵۵

  کد خبر : 29016
  مدیر اجرایی دفتر نماینده ولی فقیه در گیلان خبر داد:

  افتتاح سایت اطلاع رسانی حوزه علمیه امیرالمومنین(علیه السلام) رشت

  مدیر اجرایی دفتر نماینده ولی فقیه در گیلان از افتتاح سایت اطلاع رسانی حوزه علمیه امیرالمومنین(علیه السلام) رشت خبر داد.

  به گزارش واران‌نیوز از رشت، حجت‌الاسلام مهدی مجرد عصر امروز در نشست با اصحاب رسانه گیلان اظهار کرد: اطلاع رسانی در مراکز دینی و حوزوی از اهمیت بالایی برخوردار است.

  وی با بیان اینکه امروز دینا گرفتار جنگ نرم است و جنگ سخت در دنیا منسوخ شده است، افزود: دشمن به این نتیجه دست یافته وقتی می‌توان به وسیله فضای مجازی نرم جنگید و دل جوانان را تسخیر کرد چه نیازی به جنگ سخت است.

  مدیر حوزه علمیه امیرالمومنین(ع) رشت با بیان اینکه سایت اطلاع رسانی حوزه علمیه امیرالمومنین(علیه السلام) رشت افتتاح شد، گفت: حوزه علمیه در راستای مبارزه با جنگ نرم نقش مهمی را ایفا می‌کند.

  حجت‌الاسلام مجرد با بیان اینکه معارف دین باید به جامعه انتقال پیدا کند، تصریح کرد: به هر میزان در داخل حوزه و منزل صحبت از معارف دین شود و به بیرون انتقال پیدا نکند هیچ فایده‌ای در پویایی و تاثیرگذاری جامعه اسلامی ندارد.

  مدارس علمیه به عنوان زرات خانه و اسلحه‌خانه امور اجتماعی مملکت خود هستند

  وی با بیان اینکه مدارس علمیه به عنوان زرات خانه و اسلحه‌خانه امور اجتماعی مملکت خود هستند، خاطرنشان کرد: قلم‌های اصحاب رسانه، قلم امام زمانی باشد و برای دلخوشی گروه خاصی نباید به حرکت در آید.

  مدیر اجرایی دفتر نماینده ولی فقیه در گیلان با بیان اینکه با افتتاح سایت اطلاع رسانی حوزه علمیه امیرالمومنین(علیه السلام) رشت، از امروز پایگاه خبری همه خبرگزاری‌ها حوزه علمیه است، اظهار کرد: ما وظیفه داریم تا آنچه را که برای مردم و جامعه مفید است بازگو کرده و مردم را به راه راست هدایت کنیم.

  حجت‌الاسلام مجرد با بیان اینکه پایگاه اطلاع رسانی مذکور در آینده‌ای نزدیک به چند زبان زنده دنیا فعالیت می‌کند، افزود: امروز سایت فارسی این پایگاه خبری افتتاح شد.

  وی با بیان اینکه جامعه ما نسبت به کشورهای پیشرفته در فقر بهره گیری از تکنولوژی است، گفت: دیگر مجالس سخنرانی و وعظ برای ترویج اسلام ناب محمدی پاسخگو نیست و باید فعالیت خود را گسترده کرده و با استفاده از تکنولوژی روز ارزش‌های اسلام ناب محمدی را به جهانیان انتقال دهیم.

  مدیر حوزه علمیه امیرالمومنین(ع) رشت تصریح کرد: همه باید مسلح به سلاح‌هایی باشیم که دشمنان آنها را در جامعه ترویج می کنند و از تاکتیک درست و مطلق در مقابله با دشمنان در آییم.

  وی افزود: از این پس علاقه مندان به اخبار حوزه می توانند اخبار را در سایت rasht-intlho.ir  مشاهده نمایند.

  به گزارش واران نیوز، حوزه علمیه امیرالمومنین(ع) رشت دارای امکانات و تجهیزات کامل مانند ۲۲کلاس ۵۰نفره و چهار کلاس ۲۰۰نفره و ۳۹۶ حجره است و کتابخانه‌ای با زیربنای یک‌هزار و ۱۰۰ متر مربع و گنجایش ۳۶ هزار جلد کتاب دارد.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro