سخنان حسن کربلایی پیرامون مسائل سیاسی و فرهنگی گیلان/ نماینده ای با تفکر اصلاح طلبی، خود را اصولگرا هم می داند!

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : سه شنبه ۲۶ اسفند ۹۳ - ۲:۵۰

  کد خبر : 29022
  دلم برای جوانان اعتدالگرا می‌سوزد

  سخنان حسن کربلایی پیرامون مسائل سیاسی و فرهنگی گیلان/ نماینده ای با تفکر اصلاح طلبی، خود را اصولگرا هم می داند!

  واران نیوز: حسن کربلایی شامگاه شنبه در نشستی با جمعی از اصحاب رسانه و با حضور عده ای از چهره …

  واران نیوز: حسن کربلایی شامگاه شنبه در نشستی با جمعی از اصحاب رسانه و با حضور عده ای از چهره های شاخص اصولگرایی گیلان به تشریح و تحلیل مسائل سیاسی، اقتصادی و فرهنگی استان و کشور پرداخت.

  دبیر حزب موتلفه اسلامی استان گیلان در این نشست ضمن شنیدن دغدغه ها و نکات مهم اعضای جلسه، به سوالهای اصحاب رسانه هم پاسخ داد.

  وی در سخنان خود با اشاره به وضعیت فرهنگی کشور و استان اظهار کرد: متاسفانه وزارت ارشاد به خوانندگی زنان مجوز می دهد و جالب اینجاست که همان زن با گروهش به خارج از کشور می رود و در حین اجرای کنسرت کشف حجاب می کند و با پررویی تمام می گوید “کشف حجاب کردم تا بگویم که زنان ایران آزاد نیستند”.

  کربلایی به وضعیت نامطلوب فرهنگی گیلان و همچنین برگزاری کنسرت های موسیقی مختلط اشاره کرد و تصریح نمود: از اداره کل ارشاد گیلان به دلیل کم کاری های صورت گرفته و بی خیالی در برخی مسائل دلخوریم.

  عضو شورای مرکزی جبهه متحد اصولگرایان گیلان با انتقاد از سخنرانهای حامی فتنه ای که در گیلان برای همایش ها دعوت می کنند، ابراز نمود: دلم برای جوانان اعتدالگرای استان می سوزد زیرا مشاور و بزرگترهایشان از فتنه گران معروف گیلان هستند.

  وی در پاسخ به سوال یکی از مدیران رسانه ها درخصوص تحرکات و مصاحبه های عجیب یکی از نمایندگان گیلان در مجلس اذعان داشت: این نماینده که تفکر اصلاح طلبی دارد، خود را اصولگرا معرفی می کند تا رای افراد مذهبی را هم از دست ندهد.

  کربلایی ضمن تشریح گذشته ی کاری این نماینده و با بیان اینکه این شخص در حالی با نام اصولگرایی بازی می کند که ما هیچگاه شاهد مواضع اصولگرایی واقعی از او در مجلس نبودیم، تصریح کرد: بنده اگر در شورای نگهبان بودم به هیچ وجه صلاحیت این شخص را تائید نمی کردم.

  دبیر حزب موتلفه گیلان با بیان اینکه بنده با هیچ کدام از نمایندگان استان نشست و برخاستی ندارم، افزود: ان شاءلله انتخابات آینده مجلس شورای اسلامی را با وحدت نیروهای مومن و ارزشی به پیش می بریم.

  وی با اشاره به مجلس خبرگان رهبری و انتخاب آیت الله محمد یزدی برای ریاست این مجلس اظهار کرد: هاشمی رفسنجانی اگر جزء فتنه گران سال ۸۸ نبود، جزء ساکتین فتنه که بود. در این بین برخی از اعتدالگرایان کشور و حامیان دولت با اعضای خبرگان سراسر کشور تماس هایی می گرفتند که به هاشمی رای دهند.

  عضو شورای مرکزی جبهه متحد اصولگرایان گیلان به انتخابات مجلس خبرگان رهبری در گیلان هم اشاره ای نمود و گفت: برای این انتخابات امیدواریم جوان ترها به صحنه بیایند و این را بدانید هر بزرگواری را که شورای نگهبان صلاحیت آنان را تأیید کردند، صد در صد مورد اعتماد هستند و جای نگرانی ندارد.

  کربلایی افزود: در بین کاندیداهای خبرگان رهبری، ما از آن ۴ نفری حمایت می کنیم که جامعه مدرسین و جامعه روحانیت آنان را برای گیلان معرفی کرده باشند.

  دبیر حزب موتلفه گیلان با شاره به اینکه اگر برای دولت و مجلس و برخی از کارهایشان ناراحت هستیم باید دنبال دلیل اصلی باشیم، تأکید کرد: آیا مقصر اصلی غیر از خودِ ما هستیم؟ این ما مردم هستیم که گاهی اوقات در انتخابات دقت لازم را نمی کنیم.

  وی در پایان به تحرکات تلاش هایشان جریانات استان برای انتخابات مجلس اشاره کرد و خاطرنشان نمود: در این بین اصلاح طلبان گیلان به چندین شاخه تبدیل شده اند و اتحاد خاصی ندارند.

  کربلایی افزود: این مژده را بدهم ، برای انتخابات آینده مجلس در گیلان و رشت خوشبختانه با جلسات متعددی که داریم، شاهد اتحاد خوبی از جانب اصولگرایان خواهیم بود.

  لازم به ذکر است که در این نشست تعدادی از حاضرین دقایقی به سخنرانی پرداخته و تحلیل هایی هم از وضعیت استان و کشور ارائه دادند.

  مدیر یکی از رسانه ها نیز از آمار بالای مبالغ میلیاردی و امکاناتی که برای رسانه های خاص در نظر گرفته اند تا انتخابات استان به نفع افراد مسئله دار پیش رود خبر داد و گفت: برخی از جریانات سیاسی و خاص گیلان مثل یک “تمساح” می خواهند با دهانشان استان را ببلعند اما این نیروهای مومن و انقلابی همانند “چوب دهان این تمساح” هستند و با مقاومت و استقامت همیشگی خود مانع بزرگی برای آنان شده اند.

  يک ديدگاه

  1. شاهکار گفت:

   موتلفه ی حزبی فراموش شده است و پشتوانه ی مردمی نداره . هیچکس به هیچ کاندیدایی به صرف موتلفه ای بودنش رای نمیده . اگر هم عضوی از این حزب رای میاره به دلیل جایگاه حزبیش نیست . بهتره ایشون دلشون به حال خودشون بسوزه که این همه سال حزی متبوعشون در راس قدرت بودن و نتیجه ای به جز خسران به بار نیاوردن

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro