کشف 15 هزار و 859 عدد مواد محترقه غیرمجاز در صومعه سرا

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : سه شنبه ۲۶ اسفند ۹۳ - ۱۷:۲۸

  کد خبر : 29032
  فرمانده انتظامی صومعه سرا:

  کشف ۱۵ هزار و ۸۵۹ عدد مواد محترقه غیرمجاز در صومعه سرا

  به گزارش واران نیوز، سرهنگ اردشیر آقاجانی ظهر امروز در نشست با اصحاب رسانه صومعه سرا اظهار کرد: ۱۵ هزار …

  به گزارش واران نیوز، سرهنگ اردشیر آقاجانی ظهر امروز در نشست با اصحاب رسانه صومعه سرا اظهار کرد: ۱۵ هزار و ۸۵۹ عدد مواد محترقه غیرمجاز در صومعه سرا کشف و ضبط شد.

  وی افزود: مواد محترقه کشف شده نسبت به مدت مشابه سال گذشته صد درصد افزایش داشته است.

  فرمانده انتظامی صومعه سرا با بیان اینکه نگاه پلیس در چهارشنبه سوری نگاه اجتماعی است، گفت: در نگاه اجتماعی کوچه محوری در اولویت است و کسانی که از مواد محترقه غیر متعارف استفاده نمایند مایه سلب آرامش مردم گردند برخورد قانونی می شود.

  آقاجانی با بیان اینکه شعار سال ۹۴ ناجا آسودگی و ایمنی بیشتر با التزام به اخلاق، قانون و نظم عمومی است، تصریح کرد: پیشگیری از وقوع جرایم از اولویت‌های فرمانده انتظامی در سال ۹۴ است.

  وی با بیان اینکه در بحث پیشگیری از جرایم اموزش هایی را در مدارس دانشگاه ها و مساجد برگزار کرده‌اند، خاطرنشان کرد: وقتی مردم از معضلات و مشکلات جامعه اگاه می‌شوند استقبال آنها برای همکاری با نیروی انتظامی بیشتر است.

  فرمانده انتظامی صومعه سرا با بیان اینکه سامانه و بانک اطلاعاتی مجرمین در راستای شناسایی متهمین و کشف علمی در پرونده‌ها و کنترل مجرمین در این شهرستان راه‌اندازی شده است، اظهار کرد: از مشخصات این سیستم این است که اسامی تمامی متهمان، مجرمین، سارقان و … در این سامانه ثبت شده است.

  آقاجانی افزود: در ایام نوروز به مسافران و مردم خدمات مضاعف ارائه می شود و سه نوع گشت سواره، پیاده و موتوری را اماده کرده اند و همچنین در دو پارک کودک و ابریشم مامورین انتظامی، نیروهای بسیجی و … برای ایجاد امنیت بیشتر برای مسافران حضور دارند.

  وی گفت: برای ارائه خدمات مضاعف تر و ایجاد امنیت بیشتر از مراکز اموزشی نیروهای کمکی وظیفه و کادر به شهرستان صومعه سرا اعزام شده است.

  در ادامه از تلاش های اصحاب رسانه در سال ۹۳ توسط فرمانده انتظامی صومعه سرا تجلیل به عمل امد.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro