توزیع سبد غذایی بین خانواده های بی سرپرست صومعه سرا +تصاویر

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : پنج شنبه ۲۸ اسفند ۹۳ - ۳:۱۷

  کد خبر : 29060
  در طرح فرشتگان رحمت هلال احمر انجام گرفت؛

  توزیع سبد غذایی بین خانواده های بی سرپرست صومعه سرا +تصاویر

  رییس جمعیت هلال احمر صومعه سرا از آغازاجرای طرح عیدانه فرشتگان رحمت دراین شهرستان خبر داد.

  رضا سلیمی در گفت و گو با خبرنگار ما، افزود : ۲۵۰ سبد عیدانه در طرح ملی فرشتگان رحمت به منظور ترویج ارزش های انسان دوستانه و کمک به نیازمندان با حفظ کرامت و شان انسانی آنان در این شهرستان توزیع گردید .

  وی افزود : در این طرح که با همکاری واحد داوطلبان و امدادگران جمعیت هلال احمر اجرا شد تعدادی سبد غذایی به عنوان عیدانه بین خانواده های بی سرپرست توزیع گردید. وی ارزش هر سبد غذایی را ۶۰۰هزار ریال عنوان کرد و گفت:این سبد غذایی شامل روغن،برنج، شکر،چای ، مرغ ، پنیر کنسرو ، لوبیا و ماکارونی می باشد.

  رییس جمعیت هلال احمر صومعه سرا ، سازماندهی و هدایت کمک های مردمی برای ارتقای اثر بخشی خدمات داوطلبانه ، حمایت از اقشار نیازمند بویژه زنان و کودکان بی سرپرست و بدسرپرست و همدلی و همدردی با خانواده های نیازمند و آسیب پذیر را از اهداف اصلی برگزاری این طرح ملی دانست و افزود :در اجرای این طرح اقلام غذایی و سبد کالایی مورد نیاز خانواده های نیازمند با کمک خیرین ،بازاریان و اصناف تامین و در بین شهروندان توزیع می شود.

  وی گفت: امیدواریم با اجرای این طرح ضمن کاهش مشکلات اقتصادی قشر نیازمند، توان آنان برای به استقبال رفتن سال نو نیز افزایش یابد.

   

   

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro