امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Friday, 18 October , 2019
امروز : جمعه, ۲۶ مهر , ۱۳۹۸ - 19 صفر 1441
شناسه خبر : 29106
  پرینتخانه » اخبار صومعه سرا, سوژه های داغ, ویژه تاریخ انتشار : ۰۱ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۵:۴۹ |

سخنرانی بی پرده و جنجالی مهندس خصوصی در جمع مردم روستای نفوت+صوت

واران نیوز : در واپسین روز های سال ۱۳۹۳ و در آخرین پنج شنبه سال نماینده مردم شریف شهرستان صومعه سرا در میان مردم روستای نفوت حاضر شد و با حضور در مسجد جامع این روستا و طی مراسمی تحت عنوان دیدار با مردم روستای نفوت در این مسجد به ایراد سخنرانی پرداخت. آقای خصوصی […]

سخنرانی بی پرده و جنجالی مهندس خصوصی در جمع مردم روستای نفوت+صوت

واران نیوز : در واپسین روز های سال ۱۳۹۳ و در آخرین پنج شنبه سال نماینده مردم شریف شهرستان صومعه سرا در میان مردم روستای نفوت حاضر شد و با حضور در مسجد جامع این روستا و طی مراسمی تحت عنوان دیدار با مردم روستای نفوت در این مسجد به ایراد سخنرانی پرداخت.

آقای خصوصی در این سخنرانی با صراحت لهجه تمام به بیان برخی مطالب و مسائل که از زمان روی کارآمدن خود، به واسطه انتخاب مردم تا به امروز در شهرستاان رخ داده است پرداختند . و ضمن معرفی عامل و یا عوامل موثر در ایجاد مشکلات اخیر شهرستان به نکوهش و سرزنش جریان های مخالف پرداختند.

واران نیوز به دور از هرگونه موضع گیری و فارق از هرگونه تایید یا تکذیب سخنان نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی و به رسم رسالت مطبوعاتی بدون هیچ گونه کم و کاست ضمن قرار دادن لینک دانلود فایل صوتی این سخنرانی (در انتهای خبر) ، اقدام به انتشار مشروح سخنان ایشان می نماید.

پرواضح است که واران نیوز به عنوان یک رسانه بی طرف حق پاسخگویی را برای تمامی معترضین اعم از اشخاص حقیقی و حقوقی به مطالب مندرج در این نوشتار محترم شمرده و در صورت وصول اعتراضیه و یا دفاعیه اقدام به انتشار آن خواهد نمود.

حمیدر ضا خصوصی در جمع مردم نفوت در مسجد جامع در ابتدا با اشاره به اینکه نگرانی ها ودغدغه های مردم نفوت منشا آن به علت خلافکاری های فرماندار گذشته بوده است افزود : از آغازین روزی که شما و همت تان و دعایتان قسمت ما شد و حقیر را به عنوان نوکرتان به مجلس فرستادید خدا شاهد است که جز خدمت به مردم راه خیانت را نرفتم و همیشه در بین مردم به تنهایی قدم می زنم تا کوچه های مردم نجوای مظلوم را بشنوم و برای انجام این کار نیاز به بازوانی داشتم

.نماینده مردم صومعه سرا در مجلس اظهار داشت : در شهر ماتم زده صومعه سرا که ۳۳ سال از گذشت انقلاب همیشه اختلاف بوده است و اختلافات به گوشه گوشه های این شهر رسیده بود همه جا حتی بین دو برادر اختلاف بود و بی اعتمادی ، امام جمعه با فرماندار ، فرماندار با فرمانده سپاه و …که این را کسی کتمان نمی کند .

وی با اشاره به اینکه ۳۳سال اختلافات سبب شد یکسری دلالان و خا ئنین و فرصت طلبان در این شهر چپاول کنند تصریح کرد : ما آرزویمان بود که روزی در مرکز تصمیم گیری این شهر قرار بگیریم تا بتوانیم کاری موثر انجام دهیم .

وی خاطر نشان ساخت : شهر صومعه سرا شهری مذهبی که اولین شهید را تقدیم انفلاب کرد دستخوش استعمارگران ، منافقان ، و منحرفین شد که خواستند فقط اختلاف بیاندازند و این اختلاف تا دل خانه ها بروز کرد .

وی ادامه داد : لذا ما آمدیم این اختلافات را بشکنیم خدا یا توشاهدی که بارها به من توهین شد عقب نشینی کردم و حرف نزدم ولی امروز شهر آرامی دارم که اختلافات در آن نیست و ودر گوشه گوشه این شهر مدیران را می بینند که در جلسات در کنار هم می نشینند و هرجا بروید صحبت از اختلاف نیست و مردم به دنبال توسعه و پیشرفت و امکانات برق آب گاز و جاده هستند .

خصوصی به پیدا شدن زمزمه ها اختلاف افکنی در بعضی از روستا ها اشاره کرد و خاطر نشان ساخت : امروز وقتی گلایه مردم نفوت را شنیدم گفتم تا کنون به من نامه نوشتید گفتند : نه ،به بخشدار و فرماندار قبل نوشته شده است اما امروز به صراحت می گویم همه آنها اعمال کاری می کردند تا مردم را به جان هم بیاندازند ازاین رو کار نمی کردند .

نماینده شهرستان صومعه سرا افزود : پس از اینکه اتحاد این شهر با آمدن ما ایجاد شد مسوولان قدیمی این شهر را که باند بازی و جناح بازی می کردند آن هم درشهری که ما شهید دادیم و ما باید مسئول باشیم و برای مردم کار انجام دهیم .

وی اظهار داشت : تا کنون بیش از ۶۵ مدیر در این شهر عوض کرده ایم و مدیرانی پاکدست سالم و دیندار و خدا ترس و دلسوز به مردم آوردیم و در این کار باند بازی نکردیم .

وی افزود : خدا یا توشاهدی از هیچ مسئولی انتظار نداشتیم که به نفع من کار کند معتقدم مدیر شهرستان باید مسوول باشد و مسئول نباید اجیر باشد .

وی اظهار داشت : یک نهار با مسئولین شهر از بیت المال نخورده ام و نخواهم خورد در حالی که در این شهرستان از ۷میلیارد تا پایین دزدی و خلاف صورت می گرفت ومدارک آن موجود است و زندان کشیده اند و در آن زمان به مردم رحم نمی کردند .

خصوصی با اشاره به اینکه امروز مسوولی در این شهرستان داریم که وقتی ساعت ۳ بعد ازظهر می خواهد نهار بخورد از پول خود ساندویچ می خرد و می خورد و راننده اش به او می خندد و می گوید روزی قبلا شش نوع غذا می آوردند و همه اش از بیت المال بود .

وی خاطر نشان ساخت این ها ما را به این نتیجه رساند تا برخی از مسوولین را برداریم که یکی از آن ها بخشدار قبلی بود که دوستان گفتن پیر مرد و ریش سفید است بگذارید کار کند تا بازنشسته شود و به احترام مردم او را نگه داشتیم که اگر نظر مردم بود همان روز اول او را برمی داشتیم چرا که بسیاری از نامه ها ی خیانت بار به امضا خودش بوده است .

وی افزود : مثلا یک نفر مرغداری زده است و یک ریال از عوارض را به حساب دولت نداده و بسیاری از این نامه ها که مردم را اکنون به جان هم انداخته اند با رخوت ودروغ ریا نتیجه اش این است که مردم نفوت ودیکر روستا ها به جان هم افتاده اند و امروز ناله ریش سفیدان روستا را می شنویم .

وی با اشاره به اینکه فرمانداری به ما تحویل داده شدبود که جز بی لیاقتی کار دیگری نمی کرد و فکر می کرد مردم ملعبه دستش هستند افزود : به لطف الهی و همت این استاندار محترم فرماندار رخت از شهر بر بست و رفت ومن در طول یک سال استخوان بر گلو سکوت کردیم .

خصوصی افزود : نتیجه عملکرد منفی و ضعیف چنین افراد ی که خدا ترس نبوده این است که ناله مردم روستاهای چون نفوت بلند شود ودر حالی که مسئول وقتی نامه ای از مردم را که ۱۰۰نفر زیر آن را امضا کرده می بیند باید تنش بلرزد و پیگیری کند .

وی خواستار ارتباط شوراها و دهیاران با نماینده شد و خاطر نشان ساخت : باید نوکرمردم بود و نباید از مردم فاصله گرفت مردم روستا نباید نماینده را از مشکلات بی خبر بگذارند چیزی که به ما برسد پیگیر می شویم .

وی با اشاره به اینکه امروز در صومعه سرا مدیران سالم و پاکدست داریم که مخلص و سالمند و خیانت پیشه نیستند و با سوادن ودر خدمت مردم هستند افزود : چند نفر اجیر مزد بگیر ، کاسه لیس خائن که اسمشان را نویسنده و خبرنگار می گذارند یا اسمشان را روزنامه می گذارند هنوز روزنامه مخالف و رقیب من که از بزرگان کشور که الان در زندان به سر می بردند پول دریافت می کرده است تا دراین شهر خیانت بکنند   اکنون نوچه های دارند   که می آیند پرفسور شهر را زیر سوال می برند .

وی ادامه داد روزی بیمارستان کاری بجز چپاول نبود اما امروز بالاترین مرکز خدماتی این شهر است که بیش از ۶۰ درصد اعزام بیماران جلو گیری شده است .

نماینده شهرستان صومعه سرا افزود : بعضی ها آرتیست بازی در می آورند پول خورد می گیرند و می روند به رئیس بیمارستان می گویند به ما پول بدهی وگرنه برعلیه ات می نویسیم .

وی افزود : این رئیس بیمارستان یک مخلص و رزمنده است و پرفسور ، او به کاسه لیس و اوباش پول نمی دهد و برای مردم خدمت می کند چون او شیر پاک خورده است .

وی با اشاره به اینکه وقتی هیچ راهی ندارند   از آدم های کاسه لیس دلال فرصت طلب مفت خوار و خیانت پیشه که معلوم نیست سر در بالین چه کسی دارند از روزی نامه مخالف من که پول ها را آن فردی که امروز در زندان است گرفته و در این شهر خرج می کنند اظهار داشت : اما ما کار خود همان خدمت به مردم را انجام می دهیم چرا که می خواهند ما را دنبال خود بکشند و معطل کنند ما دنبال خدمت به مردم و پیرو ولایت و رهرو شهیدان هستیم .

وی در ادامه از جذب اعتبار برای ۴ زمین ورزشی و ۳ سالن رزمی خبر داد و گفت :مشکلات عدیده ای چون آب شرب صومعه سرا با تلاش مسسولین در این شهر حل شد و در طی دو دوره ۲۰ میلیارد تومان اعتبار گرفتیم .

وی افزود : خدمت دولت بسیار گسترده است و این در زمانی است که دولت تدبیر و امید در مشکلات و تحریم ها بسر می برد . وی صومعه سرا را مصداق این خدمت دولت دانست و افزود : عداوت ها و مخالفت ها نمی خواهند که این تلاش ها دیده شود . وی به اتمام گاز رسای به روستا ها در سال ۹۴ و تصفیه فاضلاب شهری در چوبه در سال ۹۶ اشاره کرد و خاطر نشان ساخت : مجوز احداث تقاطع غیر همسطح خاکیان برای توسعه شهری گرفته شده است و تا کنون در سه مرحله بیش از ۱۹۰ کیلومتر از روستا ها آسفالت شده است .

خصوصی افزود : فرماندار نالایق گذشته وقتی پیمانکار آسفالت را در هنده خاله و نوخاله شروع کرد از راه رسیده و گفته آسفالت موج دارد یک آدم بی سوادی که از آسفالت نمی فهمد آخرش پیغام داده که پیمانکار چرا پیش من نیامده است .

وی افزود : پیش تو رفتن چه معنا دارد و تو چه کاره ای که پیش تو بیاید .دو ماه آسفالت را خواباندن چه خون جگری خورده شدتا این اعتبار گرفته شود . وی اظها ر داشت : بیش از ۶ سال گذشته در این دو سال آسفالت شده است و آسفالت چهار بانده شدن پونل فقط در محدوده صومعه سرا در حال انجام است .

وی در ادامه با اشاره به اینکه تدابیری برای برداشت شن جهت آسفالت اندیشه شده بود که از دولت قیر دریافت شود و با کارخانه ها تواتر شود تا آسفالت شود اظهار داشت : متاسفانه استخراج مصالح در صومعه سرا انجام می شد و آن را به فومن می فروختند و مشخص نبود یک محیط زیست و فرماندار چه می کردند و کل آسفالت ۱۱۰ کیلومتررا ناجوانمردانه و به خیانت خوابانده بودند و اینها این خیانت ها را در این شهر می کردند .

نماینده شهرستان صومعه سزا در ادامه به اقدامات انجام گرفته در خصوص رفع ضعف برق بیش از ۷۰ روستا اشاره کرد و افزود : بیش از ۲۵ رشته دانشگاهی مهندسی و غیر مهندسی آورده شده در طی همین سالها بیش از ۵۰ کیلومتر انهار بتونی ، تسطیح اراضی ، لایروبی انهار و ۱۸ میلیارد وام برای تجهیزات کشاورزی وطرح کوهورت … انجام شده است

وی به سفر وزیر بهداشت در هفته گذشته به گیلان اشاره کرد و افزود : وزیر محترم بخاطر جلسه ای که با رئیس جمهور داشت نتوانست به شهرستان تالش و صومعه سرا بیاید وما برای ابراز نگرانی در جلسه اش در تهران شرکت نکردیم وزیر محترم پیغام داد که ۲۲فروردین برای کلنگ زنی اور ژانس به صومعه سرا می آید .

وی افزود :بعضی از ابلهان قلم فروش قلم بدست ، مزدور در این شهر که تاکنون هیچ مدیر و دادستان به عنوان مدعی العموم جلوی این دزدان سر بند را نگرفته است . وی اظهار داشت : این ابلهان خود فروش کاسه لیس که فقط نام خبرنگار را به یدک می کشند از یک روزنامه یا بهتر بگویم روزی نامه آدمی که مخالف رویه ماست از پول های گرفته شده معاون ریاست جمهوری قبل گرفته شده و به شکم آنها رفته و باج می دهند تا برعلیه ما بنویسند .

وی افزود : در بیمارستان این همه تلاش و خدمات انجام شده ولی چون باج نمی دهیم برعلیه من و پرفسور می نویسند .

وی از شورا ها خواست برای پیگیری امور مردم گریبانش را بگیرند واظها ر داشت :صومعه سرا شهریست که در آن آرامش وجود دارد و در های مدیران به سوی مردم باز است و خدمات خوبی توسط دولت در این شهر انجام شده است . وی افزود : مردم پیگیر ی و ارائه دهنده مشکلات خود باشند و هر مسوول کم کاری کرد گزارش دهند . وی افزود : هر کس در این شهر خیانت کند باید دستش بشکند .

|
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۱
  1. صومعه سرایی :
    ۱۲ فروردین ۹۴

    واقعا از خصوصی باید تشکر کرد که مطیع ولایته.اون آقایان فقط فکر شکمشون بودن و رانت میخوردن.خصوصی اینبارم من بهت رای میدم

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.