همدلی و همزبانی دولت و ملت برای تحقق اهداف عالیه انقلاب یک وظیفه است

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : دوشنبه ۳ فروردین ۹۴ - ۱۷:۲۷

  کد خبر : 29185
  امام جمعه صومعه‌ سرا:

  همدلی و همزبانی دولت و ملت برای تحقق اهداف عالیه انقلاب یک وظیفه است

  امام جمعه صومعه‌ سرا گفت:همدلی و همزبانی و تلاش مضاعف برای تحقق اهداف عالیه انقلاب و این نظام ولایی و ارزشی یک وظیفه بزرگ محسوب می شود.

  حجت‌الاسلام اسماعیل صدیقی در گفت‌وگو با خبرنگار واران نیوز ضمن اشاره به نامگذاری سال توسط مقام معظم رهبری اظهار کرد: تحقق کامل شعار امسال عامل تقویت امنیت و آرامش و ارتقای توان در امور اجرایی، فکری و پژوهشی کشور است.

  وی افزود: با هماهنگی و هم افزایی هرچه بیشتر بین دولت و ملت این شعار محقق و کشور نیز در راستای آن بیش از پیش در مسیر توسعه و آبادانی قرار می‌گیرد.

  امام جمعه صومعه‌سرا با بیان اینکه مکر و حیله‌های دشمنان در مذاکرات هسته‌ای بسیار مشهود است، گفت: مقام معظم رهبری مدبرانه برای مقابله با تنش احتمالی این شعار را مطرح کردند و مردم و مسئولان نیز باید با آمادگی کامل یکدل و یک‌زبان از دولت و تیم مذاکره‌کننده حمایت کنند.

  حجت‌الاسلام صدیقی با بیان اینکه وحدت بین دولت و ملت و همراهی و همگامی در طرح ها و برنامه ها قطعا از امور بسیار مهم و ضروری است، تصریح کرد: این همدلی و همزبانی و تلاش مضاعف برای تحقق اهداف عالیه انقلاب و این نظام ولایی و ارزشی یک وظیفه بزرگ محسوب می شود.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro