تصویر منتشر شده از ضرب شتم آزاده نامداری توسط فرزاد حسنی توسط خود نامداری

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : سه شنبه ۴ فروردین ۹۴ - ۱۷:۵۲

  کد خبر : 29191

  تصویر منتشر شده از ضرب شتم آزاده نامداری توسط فرزاد حسنی توسط خود نامداری

  شب گذشته آزاده نامداری مجری صدا و سیما در صفحه شخصی اش در اینستاگرام عکس بالا را منتشر نمود که …

  عکس کتک خورده و چشم کبود آزاده نامداری توسط فرزاد حسنی

  شب گذشته آزاده نامداری مجری صدا و سیما در صفحه شخصی اش در اینستاگرام عکس بالا را منتشر نمود که بلافاصله بعد از چند دقیقه تبدیل به تیتر صفحات و سایتهای زیادی در فضای مجازی گردید.

  متن منتشر شده توسط خود آزاده نامداری در صفحه شخصی اش در اینستاگرام

  متاسفم که مجبورم این عکس خصوصی رو منتشر کنم . اما دیگه باید …باید.. این عکس مستنده و بسیاری از مدیران محترم تلویزیون خودمو و حالمو رویت کردن …امروز به لطف دروغگویی ایشون مستند من پخش نشد و هزار اتفاق تلخ دیگه … من الان سرپام ، خوبم . زندگی می کنم . درس میدم . کار میکنم  و دوباره زنده شدم . متاسفم برای رادیویی که آنتن زنده شو میسپره دست کسی که به نزدیکترین کسش هم رحم نکرد ، به تایید دوستاش ازدواج با من فقط یه شو یا نمایش بیشتر نبود ، به لطف پدرم من حق طلاق داشتم و گرنه شاید الان زنده نبودم . این عکس تلخه ولی واقعیه ، برای هوادارایی میگم که آزادیشون بت ساختن ، بتی که به هیچ مسلکی پایبند نیست ، دیگه کسی تو کامنتای من حق نداره اسمی از ایشون بیاره . آقای حسنی میدونم دهنت باز میشه به هر تهمتی . اما من واگذارت میکنم بخدا، .. و خوشحالم که دیگه نمی بینمت . فقط بدون چهل تا فایل صوتی دست من داری که مدت هاست حتی خودم گوشش ندادم … والسلام.

  گفتنی است آزاده نامداری و فرزاد حسنی حدود یک سال قبل از یکدیگر جدا شده اند.

  ۲ ديدگاه

  1. vqh گفت:

   حالا مگر چه اتفاق بزرگی رخ داده که همه در حال پوشش این خبر که حتی صحت آن نیز تائید نشده و تنها یک چشم کبود که آن هم معلوم نیست متعلق به چه کسی است شده اند . اصلا این افراد قابل پرداختن و گرفتن وقت مردم بابت آنها را ندارند.

  2. فاطمه گفت:

   از فرزاد حسنی بدم میاد آدم مغرور و خودخواهیه

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro