بیش از 4 میلیارد ریالی به ایتام صومعه‌سرا مساعدت شد

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : شنبه ۸ فروردین ۹۴ - ۱۷:۵۲

  کد خبر : 29221
  مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) صومعه‌ سرا:

  بیش از ۴ میلیارد ریالی به ایتام صومعه‌سرا مساعدت شد

  مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) صومعه‌سرا گفت: بیش از ۴ میلیارد ریال توسط حامیان طرح اکرام و محسنین به ایتام این شهرستان مساعدت شده است.

  علیرضا محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار واران نیوز، با بیان اینکه از جمله برنامه‌های امداد فراهم کردن زمینه مشارکت مردم در خدمت رسانی به نیازمندان است، اظهار کرد: کمک به نیازمندان یک امر مهم است که در قرآن و احادیث و روایات به آن زیاد اهمیت داده شده است.

  وی با بیان اینکه نیکوکاران در طرح حامیان ایتام و محسنین در ۱۱ ماهه سال ۹۳ ، بیش از چهار میلیارد و ۴۲۹ میلیون ریال مساعدت کرده اند، افزود: از مساعدت‌های مذکور پانصد و نود میلیون و۷۴۰ هزار ریال به صورت غیرنقدی و مابقی نقدی بوده است.

  مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) صومعه‌سرا با بیان اینکه طرح اکرام ایتام از طرح های مهم کمیته امداد است، گفت: خوشبختانه این طرح در میان مردم بازخورد و استقبال خوبی داشته است.

  محمدی با بیان اینکه طرح مذکور بیش از این باید گسترش پیدا کند، تصریح کرد: این نهاد مقدس در کنار طرح موفق اکرام ایتام، برای رسیدگی هر چه بهتر به وضعیت خانواده‌هایی که دارای سرپرست هستند اما سرپرست آنان به دلایل از کارافتادگی، بیماری صعب‌العلاج، سالخوردگی و… نمی‌تواند چرخه‌ زندگی را بچرخاند طرح محسنین را برگزیده تا مانع فروپاشی خانواده‌های نیازمند شود.

  وی خاطرنشان کرد: یک هزار و سیصد و شصت نفر حامی ۴۳۸ ایتام و یکصد و هشت نفر از فرزندان محسنین را برعهده دارند.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro