اقامت بیش از 4 هزار مسافر نوروزی در صومعه‌ سرا

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : دوشنبه ۱۰ فروردین ۹۴ - ۲۳:۴۴

  کد خبر : 29296
  رئیس میراث فرهنگی صومعه سرا:

  اقامت بیش از ۴ هزار مسافر نوروزی در صومعه‌ سرا

  رئیس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری صومعه سرا از اقامت بیش از ۴۰ هزار مسافر نوروزی در مراکز اقامتی این شهرستان خبر داد.

  علیرضا مهرگان در گفت‌وگو با خبرنگار واران نیوز اظهار کرد: بیش از ۴ هزار مسافر نوروزی در مراکز اقامتی این شهرستان اسکان داده شده اند.

  وی با بیان اینکه این میزان مسافر در مهمانپذیرها، هتل، سالن ورزشی، آموزش و پرورش و چادرهای مسافرتی اقامت داشته اند، افزود: تمام تلاش خود را برای با مشکل مواجه نشدن مسافران نوروزی انجام می دهند و با تمامی اقداماتی که در این حوزه انجام می‌گیرد امیدواریم بتوانیم گام‌های بلندی برای جذب گردشگران در این شهرستان برداریم.

  رئیس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری صومعه سرا گفت: استقرار راهنماهای گردشگری در ورودی های صومعه سرا به منظور ارائه اطلاعات گردشگری به مسافران نورزی از ر برنامه‌های این نهاد در این ایام بوده است.

  مهرگان تصریح کرد: نمایشگاه صنایع‌دستی صومعه‌سرا که در ورودی این شهرستان برپا شده در طول ایام نوروز پذیرای بازدیدکنندگان و مسافران است.

  وی خاطرنشان کرد: ساخت کلبه روستایی به‌عنوان نماد فرهنگی شهرستان صومعه‌سرا در ورودی شهر به‌همراه برپایی سفره هفت‌سین در میادین این شهرستان سبب جذب بیشتر مسافران شده است که بتوانند لحظه‌های به یادماندنی را ثبت نمایند.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro