طرح تعویض ماهواره با گیرنده دیجیتال توسط بسیج خواهران ضیابر

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : سه شنبه ۱۱ فروردین ۹۴ - ۲:۱۷

  کد خبر : 29301
  در اقدامی تحسین برانگیز؛

  طرح تعویض ماهواره با گیرنده دیجیتال توسط بسیج خواهران ضیابر

  در اقدامی تحسین برانگیز بسیج خواهران ضیابر طرح تعویض ماهواره با گیرنده دیجیتال را در دست اجرا دارد.

  به گزارش واران نیوز،امروز ما با غول پرنده افسانه ای هفده هزار سر و دست  و پایی روبرو هستیم که همه دنیا را به هم می دوزد و به هم مرتبط می کند، غولی که چنگال های نحس خود را  در بدنه ی خانواده فرو می کند و نگوییم در یک آن ، بلکه با چند پرده نمایش سفره ، خانه و خانواده را بر می چیند که اگر برای قدیمی ها از این غول می گفتی دهانشان از تعجب باز می ماند که مگر می شود.

  امروزه ماهواره با هدف از بین بردن ایمان و یاد خدا و ایجاد انحراف  در اعتقادات و ایجاد شک و شبهه و نابودی خانه و خانواده و فرزندان دلبندمان از هیچ تلاشی دریغ نمی کند .

  این غول دجال واره ( ماهواره) ابزار شیطان برای رسیدن به اهداف خود است

  آیا می دانیم بسیاری از پرونده های طلاق در دادگاهها به دلیل استفاده از ماهواره است؟!

  آیا می دانیم فرزندانمان که جگر گوشه هایمان هستند اگر از ماهواره استفاده کنند در آینده نزدیک دارای روان پریشان، خود ارضایی، افسردگی شدید و گاه همراه با خود کشی، ایجاد روابط نا سالم ، مرتکب جرائم به دلیل تماشای تصاویر خشونت بار ، دچار فرقه های نادرست مثل شیطان پرستی، روابط غیر اخلاقی، سست شدن بنیان خانواده، تزلزل اعتقادی، تمسخر و استهزائ آیات الهی و … به دست خود ما می شوند؟؟؟!!!!!!!!!!!

  در راستای مبارزه با معضلات و آسیب های شبکه های ماهواره ای بیگانه و جلوگیری از آثار مخربش  بسیج خواهران ضیابر در یک اقدام بسیار جالب طرح تعویض ماهواره با دستگاه دیجیتال را در دست اجرا دارد.

  يک ديدگاه

  1. امین گفت:

   مگر شبکه های پرس تی وی یا جام جم یا العالم ما روی همین ماهواره نیست ؟!! که شما نام دجال واره را می آورید ؟! یعنی ما هم آره !!!!!!!!!!

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro