12فروردین یکی از بزرگترین روزهای تاریخ انقلاب اسلامی است

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : سه شنبه ۱۱ فروردین ۹۴ - ۱۷:۰۸

  کد خبر : 29314
  امام جمعه صومعه‌ سرا:

  ۱۲فروردین یکی از بزرگترین روزهای تاریخ انقلاب اسلامی است

  امام جمعه صومعه‌سرا با بیان اینکه دوازدهم فروردین یکی از بزرگترین روزهای تاریخ انقلاب اسلامی است، گفت: در این روز وجدان های خفته مردم از خواب غفلت بیدار شده و خواستار استقرار نظام جمهوری اسلامی ایران شدند.

  حجت‌‌الاسلام اسماعیل صدیقی، در گفت‌وگو با خبرنگار واران نیوز با اشاره به فرارسیدن ۱۲ فروردین اظهار کرد: روز ۱۲ فروردین سال ۵۸ مردم با شرکت در انتخابات مشت محکمی بر دهان جهان استکبارزدند.

  وی با بیان اینکه روز ۱۲ فروردین به فرموده امام راحل، روز عیدملی و مذهبی ایرانیان است، افزود: در این روز ملت نشان دادند که پشت نظام مقدس جمهوری اسلامی و انقلاب اسلامی و ولایت فقیه تا پای جانشان ایستادگی می‌کنند.

  امام جمعه صومعه‌ سرا با بیان اینکه دوازدهم فروردین یکی از بزرگترین روزهای تاریخ انقلاب اسلامی است، گفت: در این روز وجدان های خفته مردم از خواب غفلت بیدار شده و خواستار استقرار نظام جمهوری اسلامی ایران شدند.

  حجت‌الاسلام صدیقی تصریح کرد: انقلاب اسلامی ایران بحق با تمام انقلاب‌های دنیا فرق دارد و این انقلاب به لحاظ ریشه‌های دینی و فرهنگی از جایگاه رفیعی برخوردار بوده و روز به روز بر این جایگاه و اهمیت افزوده می‌شود.

  وی خاطرنشان کرد: ایران اسلامی امروز با عنایت خداوند متعال و رهبری حکیمانه مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و وحدت مردمی بر قله بلند افتخار ایستاده است و به حرکت رو به رشد خود ادامه می دهد

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro