برگزاری جشن میلاد کوثر در صومعه‌سرا

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : پنج شنبه ۲۰ فروردین ۹۴ - ۲:۳۹

  کد خبر : 29364
  فرمانده حوزه کوثر صومعه‌سرا:

  برگزاری جشن میلاد کوثر در صومعه‌سرا

  فرمانده حوزه کوثر بسیج خواهران صومعه‌سرا از برگزاری جشن میلاد کوثر در این شهرستان خبر داد.

  آرزو محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار واران نیوز با گرامیداشت ولادت حضرت فاطمه(س) و روز زن اظهار کرد: توجه به ارزش زن و مقام مادر در جامعه به قدری ضروری است که فلسفه گرامیداشت این روز مقابله با تبلیغات سوء دشمنان و جلوگیری از فروپاشی خانواده‌ها است.

  وی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری درباره بانوان افزود: ما معتقدیم زنان در هر جامعه سالم بشری قادرند و می‌باید فرصت پیدا کنند که در حد سهم خود، تلاش خویش را در پیشرفت‌های علمی و اجتماعی و سازندگی و اداره این جهان به عهده بگیرند.

  فرمانده حوزه کوثر بسیج خواهران صومعه‌سرا گفت: روز میلاد اسنانی که تمام ارزش‌های متعالی در وجود ملکوتی‌اش جلوه گر است به عنوان روز زن افتخاری بزرگ برای بانوان به شمار می‌اید تا با بهره‌گیری از شخصیت والا و الهی حضرت فاطمه(س) در تکامل و ارتقا شخصیت خود اقدام نمایند.

  محمدی تصریح کرد: حضرت محمد مصطفی(ص)، حضرت فاطمه زهرا(س) و خاندان عصمت و طهارت همه الگو هستند برای کسانی که به خدا اعتقاد، به معاد و مقصد انسان ایمان داشته باشند و هم چنین ذکرالله کثیر دارند.

  وی با بیان اینکه حوزه کوثر خواهران با همکاری ستاد کمیته بانوان شهرستان صومعه‌سرا برنامه‌های متنوعی را در هفته زن تدارک دیده است، خاطرنشان کرد: کوهپیمایی بانوان، شرکت پرشور بانوان در نماز جمعه، جشن میلاد کوثر در سه حوزه صومعه‌سرا، تولمات و گوراب زرمیخ، دیدار با مادران و همسران شهدا، واگذاری استخر رایگان به بانوان از جمله برنامه‌های ستاد بزرگداشت هفته زن شهرستان صومعه‌سرا است.

  فرمانده حوزه کوثر بسیج خواهران صومعه‌سرا اظهار کرد: بازدید از بیمارستان امام خمینی(ره)، برگزاری مسابقات بومی و محلی بانوان ورزشکار، آموزش و خودآزمایی زنان برای پیشگیری از سرطان پستان، قرائت فاتحه بر سر مزار مادران شهیدی که در قید حیات نمی‌باشند از دیگر برنامه‌های ستاد مذکور است.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro